Vásárlásfüggők topikja

Javítottam a címet :joy:

Byka ez is,ha jól gondolom. V9 van. A V6 visszalépés. Legalábbis matematikai szempontból. Próbálok ragaszkodni ehhez az elképzeléshez.:joy::joy::joy::joy:

Én is azt hittem…

Tehát :prime, V6,V9,caiman. Mi a top sorrend,és mi van felettük?

Nálam caiman, Dram III. V9
V6 még nincs… :slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Svan túlvagyok, semmit sem kapni.

Nekem:V6-V9-SE-V8-V7-DRAM3-4

1 kedvelés

Nekem jön az ataman, megbékélek azzal, úgyis egymástól lopkodták össze a két tankot. :grin:

Caiman sehol sincs benne! Ez elgondolkoztató. :joy:

Totál szubjektív…függ ezer+1 dologtól…ráadásul a megszokott dolgainkon is változtatunk. pl egy byka v6 egyszer lehet majd még a legjobb ha most éppen nem is az. A lényeg, hogy mellé lőni nem lehet velük…csak az igényeket kell hozzáigazítani. :grin: Kivéve ha mind megveszed :slight_smile:

2 kedvelés

Én is pont ezt néztem :thinking::slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Ez igaz de a V6 cserélhető afc- töltés sem nyűg,

Nálam a DRAM után van…

V2-nek jó a töltése, afct meg nem cserélek szinte soha, egyszer berakom azt kész.

Ez már upgrédelt változat, bal menetes topcap a kihúzós helyett. Olyan mint az se.

Én azt csináltam… :slightly_smiling_face:

Cserélhető afc?

Na ,csak kialakult, hogy jelenleg megállok a 21700-as dicodesnél, mint vásárlásra várónál. Szerintem pillanatnyilag nincs az a tank a piacon,ami olyan szignifikánsan jobb lenne,azoknál,mint amiket használok,hogy megérné beruházni. Lehetnek különbségek,nem mondom,de leheletnyi. Csodák ezen a szinten már nincsenek. Szerintem. Bevallom, nincs klónom,és nincs alsó polcos tankom se.

Igy is lehet ha nem vagy kiváncsi. :face_with_hand_over_mouth:

Szerintem az nincs. Bár a v3-nál sem hiányzott nekem, ezért bízom benne, hogy ez is elég lesz.

Csóróbb vagyok mint kiváncsibb! Így pontos a megfogalmazás. Valamint nem adok el semmit.

4 kedvelés