Vape awards 2022

Sziasztok.
Egy kis könnyed beszélgetésre invitálnálak titeket.
Lezajlott a 2022-es Vape awards, hoztam pár nyertest a teljesség igénye nélkül. Azt hozzá kell tenni, hogy itt online szavaznak a vaperek és úgy alakul ki a sorrend.







Kíváncsi lennék a véleményetekre :grin:

Köszönöm

8 kedvelés

Sok mindenhez nem volt szerencsém, de a Dinner Lady-k nálam is vetekednek az abszolút első helyért. A top három levesből lehet ki is kéne próbálni az első kettőt! :slight_smile:

6 kedvelés

Még egy pár kép, hátha valakinek ezek is támpontot adnak: :slight_smile:





4 kedvelés

Annèlkül,hogy bárkit is megbántanèk,a heisenberg nekem nagyon nem jött be. :slightly_frowning_face:
Próbakèppen 2×10ml-t keverem,abból mèg az egyik megvan. :thinking:

2 kedvelés

Szerintem ezzel senkit nem bántasz meg, mivel az ízlés szubjektív! Én sem szeretem, de ismerősök közül többen is imádják. Ezért is olyan nehéz ilyen témában tippet/tanácsot adni akárkinek is. :slight_smile:

5 kedvelés

Őszinte leszek, sok mindent hallottam már róla de még nem is kóstoltam. :grin: Lehet egyszer majd rászánom magam​:wink:

4 kedvelés

Az Oxva Arbiter 2 tényleg olyan jó? :open_mouth:

Erre nincs igazi válasz, egy biztos, nagyon jó kis kazán, a fiam nagyon szereti, de csak szigorúan duálban, single építésnél elhalványodik (igaz 4-5 ös magmérettel nem próbáltuk, lehet úgy jobb lett volna)

4 kedvelés

Kövezzetek meg ,de a Heisenberg “imàdatot” sosem fogom megérteni.Még szerencse ,hogy nem vagyunk egyformàk. :slight_smile:

5 kedvelés

Huh engem is kövezzetek meg de én imádom a heisenberget :slightly_smiling_face: szóljon mentségemre hogy mivel kezdő vagyok nem sok mindent kóstoltam.

3 kedvelés

Csak nehogy ideáig fajuljanak a dolgok! :grin:

1 kedvelés

Nekem az van, még soloban is brutálisan jó :smiley:

1 kedvelés

:rofl:
Remélhetőleg ennyire nem fognak elfajulni a dolgok… :rofl:

A heisemberg nálam se, sőt egyik vampire vape-s cucc sem. Az összesben kiérzem az édesítő műízét.

2 kedvelés

Akkor az egyik idei :grin:
Vape Mena awards 2023.
Pár érdekes kategória…


Egyikkel sem értek egyet…:slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Őszintén szólva, van jópár amiről még nem is hallottam…:grin:

1 kedvelés

Közel olyan mint az Eurovíziós Dalfesztivál vagy amilyenné az Oscar díj vált.

Megnyerte…és???

Hát a mod az hülyeség…van amiröl én se hallottam…

1 kedvelés

Én a Bombo Supra Reserve-t használom DL-be, kipróbáltam már nagyon sok dohányos desszert liquidet, de ez tényleg nagyon finom :heart_eyes:, nálam függőséget okozott :grinning: szerintem a legjobb RY4


Nállam így jön ki:

De F.T.-nek tetszik, úgy látom.

2 kedvelés