Változtattunk az elolvasott témák követésén

Sziasztok :slight_smile:

Bizonyos kategóriákban, ahol a témaindító bejegyzés (ami a legelső) nagyobb prioritással rendelkezhet, történhetnek benne módosítások, így miután a felhasználó már minden hozzájuk érkező választ elolvasott, a témák újbóli megnyitásakor visszanavigálunk a téma elejére.

A Blog WIKI Adok-Veszek és a Gépház kategóriákban aktiváltuk ezt a működési mechanizmust.

Ahogy a videón is látható az egyik blog kategóriában lévő témánál volt egy számomra olvasatlan válasz. Amint megnyitottam a válaszhoz navigált, miután elolvastam és újra megnyitottam a témaindító bejegyzéshez (első) navigált.

Szép napot! :heart:

13 kedvelés

Sziasztok,
Egy téma nyomonkövetése közben figyeltem fel arra, hogy a legfrissebb válaszok kerülnek leghátulra. Nem lenne jobb ha ez fordítva lenne? Vagy én néztem be valamit? Aktualitás szempontjából gondolom, hogy jobb lenne.

Szia!
Ha egy témát már kovetsz, később jelzi, hogy hány olvasatlan hozzászólás van. Ha a számra kattintasz a téma címe mellett, akkor az általad olvasott utolsónál nyitja meg. Így aki először nyitja meg, időrendi sorrendben tudja olvasni.
Legalábbis telefonon nálam így működik. Gépen nem.tudom.

2 kedvelés

Szia @Tommy üdv köztünk :hugs:

Ahogy Éva írja, ott folytatod az olvasást, ahol egy témánál abba hagytad. :blush: Ez azért így működik, mert ahogy görgetsz, sorban jönnek a válaszok.

2 kedvelés

Sőt. Ha ismét szeretnél egy témát megnyitni, akkor alul látszik megnyitás előtt az utolsó hozzászóló. Ha arra kattintasz, akkor rögtön a végére ugrik megnyitáskor.
:blush:

Köszönöm, valóban így jobb csak még tanulom… :grin::grin::grin:

1 kedvelés