Sziasztok. Na mizu? 😀 Ki mit csinál?

Tudod ki szedi szét ennyire :sweat_smile:

Aki ki akarja takarĂ­tani? :thinking: :rofl:

1 kedvelés

Nem. Én szoktam akarni kitakarĂ­tani, de ilyesmire mĂ©g akkor sem vetemedem :sweat_smile:

HĂĄt igen, az akarni meg a megcsinĂĄlni nem ugyanaz. :grin:

Ezt azért könnyen takarítani mint a måsodik generåciós konzerveket :rofl: és a mód még mindig nem passzol :rofl::yum:

Megteszem, de ekkora tĂșlzĂĄsokba nem esem :sweat_smile:

20 Ă©ve szerelek pcket, ez mĂĄr ilyen relaxĂĄciĂłs gyakorlat, a feszĂŒltsĂ©get meg faszĂĄn le lehet vezetni összerakĂĄskor anyĂĄzĂĄsok formĂĄjĂĄban. Tiszta zen. :rofl:

Hallgassunk mĂ©g meg egy mĂĄsik “kompĂșter” szakĂ©rtƑt is az ĂŒgyben: :grin:

FigyelYODA :rofl::rofl:

Egy sor keretĂ©ben mĂ©retĂ©t vettem az Aegis mƱanyag mĂ©retĂ©rƑl, hogy munkĂĄba csinĂĄljak gravĂ­rozhatĂł markolatĂĄt de ha mĂĄr Ă­gy volt akkor feldobtam egy kicsit :rofl: inkĂĄbb ezt koszolom mint a bƑrt



5 kedvelés

MelĂłdia melĂłdia trĂ lllĂ Ă lĂ  :grinning:

csak nyogodtan szuszĂ 

10 kedvelés

azaz


Minden adott a jó munkåhoz
valahogy mégse. :grin:

13 kedvelés

Itt harmonizåló a billentyƱzetedel a mod :grin:


Dolgozzunk :rofl:

2 kedvelés

Vajon mire gondol a mƱvész ? :thinking::rofl:

EgyedĂŒl a kedvet nem lĂĄtom :rofl::rofl::rofl:biztos vĂĄrod a billencset,vagy a buktĂĄt :rofl::rofl::rofl:

Reggel


6 kedvelés

Vettem a kocsiba ( ez nem a szivaros aroma, alias Cohiba.:wink:) 990Ft-Ă©rt. JĂł lemez, jĂł dalokkal.

A kedvencem az “Ami Ășjra tiĂ©d”, jĂł kis AC/DC beĂŒtĂ©ssel. ArrĂłl szĂłl, ha megszĂłllal egy dögös nĂłta, Ășjra fiatalnak Ă©rezheted magad.

MƱködik!!! :star_struck::+1::metal:

7 kedvelés

Éljen kartotĂ©k vastagĂ­tĂĄs egy Ășjabb GĂĄlik a traumatolĂłgiĂĄn :face_with_symbols_over_mouth:. Stram kislĂĄnyom szĂ©tcsapta a fejecskĂ©jĂ©t :cold_sweat:. Leraktam a lantot sziszentenĂ©m a sört felesĂ©gem meg hĂ­v inkĂĄbb haza jöttek pestrƑl mert az ĂŒgyeletes traumatolĂłgiai 2 ĂłrĂĄra volt onnan haza meg 1 Ăłra :face_with_symbols_over_mouth: meg most 15 perc az egĂ©sz

JobbulĂĄst :wink:Katonadolog. :+1:
Mostmár le a lanttal - írta PetƑfi Antal.