Sziasztok. Na mizu? 😀 Ki mit csinál?

Lassan ideje lesz a honda tankjából leválasztani egy kisebb rekeszt. :rofl:

1 kedvelés

Ez még csak az EU külső határára igaz…egyelőre ráérsz :rofl:

Már látom ahogy egy gumicsövel szívom le a marmonkannába a 3 liter lemon tartot. :sweat_smile:

Addig lesz jó,míg nem kevered össze a két tankot…:thinking::blush::joy:

2 kedvelés

Miért? Kirobbanó élmény lenne? :joy:

1 kedvelés

Csak ha rágyújtanál. :thinking:

benzinnel vagy gázolajjal vépelni a bagónál is veszélyesebb :rofl:

1 kedvelés

Egyéb ötleteket meg ne reklámozzunk itt mert nem ismerhetünk mindenkit aki olvashatja.
Szerintem

1 kedvelés

AdBlue, Diesel, Granpa’s feliratokkal :+1:

Aki volt katona az “átkosban”, az láthatta, minden rádió adóvevő készülékre piros betűkkel rá volt írva az alábbi felirat:
VIGYÁZZ! AZ ALLENSÉG IS HALLJA

3 kedvelés

Tiszabecsnél csináltuk a határátkelő bódékat pár hétig.
Ha tudnád mit ki nem találnak mibe hozzák be a cigit :joy:tényleg mint a filmekben,kenyér,rádió nagy hátuljú régi tv,5 perc alatt szétkaptak egy passatot a vámosok mint foxi a lábtörlőt (már a drón is működik :joy:)

2 kedvelés

Engem anno az NDK-ból hazafelé jövet a berlini repülőtéren “viszgáltak” meg rendesen. Örömömre szolgált, hogy ők is megállapították, még a heréim is rendben vannak. :stuck_out_tongue:

1 kedvelés

Nekem a heréim nem vizsgálták, de egyébként darabokra szedték mindenem is :blush: itt Ferihegyen… Majd közölte mosolyogva, bocsi minden tizedikkel ezt csinálják :woman_shrugging::roll_eyes:

2 kedvelés

Egy alkalommal Szent Pétervárról hazafelé darabokra szedték a holmimat és találtak nálam 6 doboz kaviárt. Az egyébként határozottan csinos egyenruhás nő közölte velem, hogy ebből csak egyet vihetek. A magam szegényes orosz nyelvtudásával próbáltam neki elmagyarázni, hogy ez a boltban nem volt kiírva, egyébként is a többit neki hoztam ajándékba. A szegényes nyelvtudásom azonban elég volt arra, hogy megértsem, amit mondott, kb. így fordítható le: baszd meg és menj! Becsukta a bőröndömet és elengedett.

1 kedvelés

Ahogy olvastam, azt hittem az lesz a vége, hogy megetted a többit :joy:
De így sem.rossz! :blush:

Szerintem senki nem tudja mi lesz,találgatás megy mindenhol.Hírek figyelése,ilyenek. :saluting_face:

Természetesen megfordult a fejemben. Tudod, ezek kis dobozos vörös kaviárok voltak, simán legyűrtem volna gyomorrontás nélkül.

1 kedvelés

Látni láttam már milyen,de inkább eszek mákot :joy:az is olyan csak más az íze :grin:

1 kedvelés

Azért ez nagyon más. Nagyobb a bogyó és másként pukkan szét a fogaid közt.

2 kedvelés

Mivel rántott husit nem dobozolnak,így kihagyom továbbra is a kaviárt :joy: