Sziasztok. Na mizu? 😀 Ki mit csinál?

Jó pihenést kívánok nektek! :slight_smile:

Épp megmásszuk a regéci várat. :european_castle:

12 kedvelés

Az első képen mintha elejtettél volna valamit :wink: szaladj vissza érte gyorsan​:grin:

1 kedvelés

Teszt … Elméletileg SnV úgyhogy kíváncsi leszek milyen lesz egy nap pihi után :thinking:

6 kedvelés

Csak “vízszintez”, a fotóhoz :grin::+1:

1 kedvelés

Na ugye… Van itt akinek forog az agya is rendesen… És meglátja mindenben a valódi lehetőséget is…, :grin::grin::relaxed:

1 kedvelés

Nem éri meg felvenni. Az csak a vár ágyuja… :joy:

Kellemes vasárnapot mindenkinek… És jó zsíros gőzöket… :relaxed::relaxed::relaxed:

11 kedvelés

Nagytakarítok, amíg 30 fölé nem csúszik. Kép nincs.
El kell hinni.

De olyasmit képzeljetek el, mint a Queen klipjében Freddie Mercury… Csak ez dagadtabb :grin:

(Idióta vasárnapi protololl :roll_eyes:)

2 kedvelés

Sztem ez akar lenni… Ugye…?
I want to break free… Por törlés, porszívó… Stb… Gondolom, te is ki vagy sminkelve, mint Freddie a klippben… :grin::grin:

1 kedvelés

És kellemes hétfőt mindenkinek! Nincs már banánérlelő meleg, be lehet szívni a levegőt klíma nélkül is. (mondjuk én most is nyomatom az irodában mert rühellek izzadni :smiley: )

2 kedvelés

Este nyomja Pablo amikor a gyerekek nem zavarják :rofl::grin:

8 kedvelés

Ragnarok es Oni… Ugye?

1 kedvelés

De ezt össze kellene rázni. Mert másképp először leszivod az aromát aztan meg majd a nikotinos alaplevet. :grin::grin::joy:

Igen az a Valkyrt már délelőtt be kevertem de még is a gyerekek zavarnak :grin: rázva nem keverve :rofl:

10 kedvelés

Csak nehogy szörpnek nézzék az ifjak! :grin:

3 kedvelés

Isten meg a ments üzemen kívüli hűtő fagyasztó részében tartom a dolgokat jó magas :innocent:. Nagyobbik lányom sem kotoraszik megbeszéltük, hogy inkább kér. Ma kapta meg tőlem a LUCKY BAG ből a smok novo 2 őt inkább tőlem mint kitudja kitől és mit . :thinking: De előtte vettem @Atesz21 től még egyszer köszönöm egy asmodus xeneo pod KIT-et ami tetszik neki csak nem fér a nadrág zsebébe :pleading_face:

4 kedvelés

Szép gyerekeid vannak. Büszke lehetsz reájuk…

2 kedvelés

Büszke is vagyok nyugdíj alap :rofl::rofl::rofl: 5 van :shushing_face: kissssss család

5 kedvelés

Talaj torna győztese 10/10 :rofl::rofl: Griffin 25 mini rta
1 Mátyás
Palást beszerzés alatt takarítás, polírozás :grin:

7 kedvelés