Na mizu? Ki mit csinál? (2020.04.-2023.05.ig)

Nincs azzal baj :stuck_out_tongue_winking_eye:ha pénzért barnul :grin:
Jó pihenést nektek :hugs:

5 kedvelés

Tengerszem

9 kedvelés

Nem szoktam senkire…de most egy kicsit irígykedek rátok :grin:szép !!!
Meg kell néznem nekem is :heart_eyes:

3 kedvelés

Szia Kolléga! Kellemes pihenést!

3 kedvelés

Jó pihit nektek!

3 kedvelés

Nagyon jó hely!
Ajánlom én is, lent van egy kis horgásztó és vadászház is ahol nagyon jól főznek!
Finom palinkákal egybekötött ebédet is szoktak készíteni nagyobb társaságoknak.
Remek helyként szolgálna egy vape talira is!

8 kedvelés

Nincs is olyan messze, egy laza 4 óra és ott is voltunk. Aztán 1km hegymenet 400 fokban. Tényleg jó volt. :rofl:

Nekem másfél óra kb, mégse voltam​:rofl::rofl::rofl:
De az élmény kárpótolt remélem :blush:

3 kedvelés

Én barlanglakó vagyok, magamtól a közelébe sem mennék ilyen helyeknek, de biztos van akit kárpótol. :grin:

A feleségemnek nagyon tetszett, bár a kilátót a hegy tetején már nem vállaltuk be, de van még ott ezaz.

Az az 1km a fel készítő! :rofl:Jó kis meredek pálya.
Mi a felét futva tettük meg mert az egyik nagyokos haverom talált egy ló darázs fészket és persze hogy ő bátor! (a pálinka meghozta a hatást!)
Mire fel értünk azt hitem hogy ki fujom az ebédet :rofl:!
Még jó hogy sofőr voltam mert akkor két hülyén röhögtek volna a többiek hogy bucira van dagad a a sok csipestől! :rofl:

1 kedvelés

Jó pihenést kívánok nektek! :slight_smile:

Épp megmásszuk a regéci várat. :european_castle:




13 kedvelés

Az első képen mintha elejtettél volna valamit :wink: szaladj vissza érte gyorsan​:grin:

1 kedvelés

Teszt … Elméletileg SnV úgyhogy kíváncsi leszek milyen lesz egy nap pihi után :thinking:

6 kedvelés

Csak “vízszintez”, a fotóhoz :grin::+1:

1 kedvelés

Na ugye… Van itt akinek forog az agya is rendesen… És meglátja mindenben a valódi lehetőséget is…, :grin::grin::smiling_face:

1 kedvelés

Nem éri meg felvenni. Az csak a vár ágyuja… :joy:

Kellemes vasárnapot mindenkinek… És jó zsíros gőzöket… :smiling_face::smiling_face::smiling_face:

11 kedvelés

Nagytakarítok, amíg 30 fölé nem csúszik. Kép nincs.
El kell hinni.

De olyasmit képzeljetek el, mint a Queen klipjében Freddie Mercury… Csak ez dagadtabb :grin:

(Idióta vasárnapi protololl :roll_eyes:)

2 kedvelés

Sztem ez akar lenni… Ugye…?
I want to break free… Por törlés, porszívó… Stb… Gondolom, te is ki vagy sminkelve, mint Freddie a klippben… :grin::grin:

1 kedvelés