ROCKET GIRL - CRAZY MANGO


ROCKET GIRL - CRAZY MANGO

Gyártó: Kanada

Kiszerelés: Longfill Aroma - 12/60 ML

Ismét van szerencsém kipróbálni a „Kanadai favágó, rakéta lányától” :rofl: egy újabb aromát, ami az őrült mangó nevet kapta. Előzőleg egy a limonádés verziót kóstoltam, ami nagyon jóra sikeredett és teljes egészében meg voltam vele elégedve. A dizájn itt is ugyanaz, a terméket ábrázoló színes kép, ebben az esetben maga a mangó gyümölcs, plusz található a képen még egy kis málna is, ami nem tudom, mit keres ott, de ott van. Lehet csak a kép kedvéért rakták oda, de az is lehet, hogy ettől lesz olyan őrült a mangó. Az illat. Egyértelműen a mangót érezni, ami az érett gyümölcs illatát hozza, mást nem igazán vélek benne felfedezni. Az ízek. Beszíváskor eláraszt a mangó, majd kifújáskor megkapja az édességet is egy kis málnával keveredve. Sehol nem találtam a leírásokban a málnát, de tényleg olyan érzésem van, hogy megbolondították egy kis málnával. Csak kifújáskor lehet érezni, alattomos módon hozzá csapódik a mangóhoz. Nagy port nem kavar az aromában, de hozzá tesz egy kis „őrült” érzést. Mivel egy érett gyümölcsről van szó, amiben nagyon jól hozzá igazították az édességet is, ezért nagyon hitelesen adja vissza a már megérett mangó ízét. Az ízek nem túl tolakodóak, kellemesen édes és gyümölcsös, megfelelő lehet az egész napos gőzölésre. Az őrült mangót és még kilenc barátnőjét megtalálod a juicyvapour kínálatában, amiből még én is fogok bemutatni finom ízeket nektek.

5 kedvelés

Pont ilyet vártam! Köszönöm :blush:

1 kedvelés

Mivel amikor kérdezted, akkor még nem tudtam véleményt mondani róla

Ha már mangó, tegnap megjött az aromamester mangója, az illata pusztító, majd abból is küldök neked az aromamesteres packba, ami, hát, tervben van, ha nem leszek ilyen lusta mindig. :sweat_smile:

Nem jó az illata?

A nasty juice -nak van egy mangósa ,na annak igazán “pusztító” a szaga

Még nem tudtam eldönteni, de olyan, mint egy mangós hubabuba rágónak.