Porlaszto atfolyas

Sziasztok,olyan kerdessel fordulnek hozzatok hogy,rendeltem liquidcity-rol 20db zeus z szeriabol porlasztot eddig kb 5db-ot dobtam ki mindegyik atfolyik szerintetek gyari hibasak lennenek vagy valami mas lehet a problema?

Szia!
Lehet valami hasonló van neked is…

Kb 1 vagy 2 hete valahol talán Facebook csoportban is volt ilyen gond, egyszerűen neki kisebbek voltak a porlasztók pedig hát a z porlasztók jók a z tankba, na de ott méret gond volt , neked passzol bele mindenhol?

Passzol minden,a 7.Porlaszto nem folyat…

1 kedvelés

Furcsa ez mert ugye a porlasztó azért egy zárt dolog nem nagyon tudom elképzelni csak a méretet és a tömítést ami miatt folyhat, nekem az első z gyári porlasztó átfolyt az összes liquid de ott én tudtam kicsit valahogy ferdén bele rakni mert utána kivettem majd vissza bele és jó is lett. A lényeg hogy mostanában nem te vagy az első akinek gondja akad vele , és ezt az árat ha megnézzük lehet jobb lenne egy rta-ra váltás :wink:

Lehet ra keszulok az rta.ra,mert ez igy eleg bosszanto hogy ez mar a masodik ilyen rendelesem es a porlasztok 40% rossz.
Köszönöm a segítséget.

1 kedvelés

Szia!
Próbáld meg az xm porlasztókat, a sima z-ben iszonyat amennyi selejt van. Ez sem örök élet +1 nap, de ebből a fajtából 10-ből 9 többnyire jó szokott lenni.

2 kedvelés

Köszi,megprobalom kovi rendelesnel.

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.