Nem lesz újra szavazás?

Szia Éva! Tökéletes 3 első hely 3 kategóriába! Kezdő, haladó és profi! Mert amúgy a 3 tankot nem lehetne egy kalap alá venni sőt nem is lenne sportszerű!:grin:

3 kedvelés

Szia Elek!
Egyetértek!
Különbözőek ízben, kezelhetőségben, és persze árban is.
Csak a számomra első hármat írtam.
Egyébként szerintem a kategóriákban nem biztos, hogy ugyanoda sorolnánk őket :blush:
Én a Byka-t tenném a kezdőbe, annyira egyszerű, szinte elronthatatlan. Expromizert tenném a haladóba és a spica-t a profiba :blush:

3 kedvelés

Csak nem biztos aki belepróbál a Vape világába egy közel 80k kazánnal kéne kezdenie. Szerintem úgy ahogy a klónokat sem tenném egy csoportba az Exvape és hasonszőrű tankokkal mert nem korrekt! Annyi de annyi kritérium , elvárás van hogy nagyon sok listát lehetne készíteni!:grin:

2 kedvelés

Ebben is egyetértek, és innentől Kingánál pattog a labda :joy:

3 kedvelés

Mellesleg én két klónt próbáltam, és mind a kettő kritikán aluli volt, úgyhogy én azokat semmilyen listába nem tenném :person_shrugging: persze ettől lehet van aki nagyobb szerencsével választott klónt

1 kedvelés

Számomra is fontos iránymutatás volt kezdőként, bő egy éve a kérdéses ranglista. Én is örülök a kezdeményezésnek és örülnék egy újabb szavazásnak! :star_struck:

Csak “hangosan” gondolkodom, lenne-e jogosultsága egy örök listának, ami folyton változik, éppen melyik tank, mod van elöl:

  • Kiesnének a rég nem kapható cuccok és aktuálisan belépnének újak és mindig(!) nyomon lehetne követni a fejleményeket, évenkénti szavazás nélkül (is). Az éppen futó kedvencek kapnának egy-egy voksot, persze úgy, hogy le legyen szabályozva, ne lehessen széttrolkodni (Feltéve, de meg nem engedve. :wink:). A népszerűség és a trend lenne a mérvadó, vásárlói tapasztalatok alapján, különböző kategóriákban (lásd mint fent: felhasználás-íz-gőz-kezelhetőség-ár).

Vélemény?

2 kedvelés

Úgy látszik én ma mindenkivel csak egyetértek :joy:
Pont így…

1 kedvelés

Ezt a gyártóknak kéne orvosolni. Igen is kellene próba verzió x időn belűl visszaküldöd ha nem tetszik vissza kapod a pénzed x% -át ha tetszik a gyári tankból levonnák a próba tankot + kapnál valami kedvezményt vagy kiegészítőt. Ki lehetne ezt jól találni.:grin:

…és persze hamar kiderülne az is, hogy az aktuális trendek mellett bebetonozódna pár olyan termék, mit pl. Dvarw v. Dicodes v. By-Ka V7-8-9…stb a saját kategoriájában…de mindig van új a nap alatt.

2 kedvelés

byka v7, v9, prime, ataman v2 és dvarw. Ezek a klónok futnak nálam most, ezek jók. Az ataman v3 elsőre full szar volt, visszaadták szó nélkül az árát, másodikra csak kicsit volt szar, azt megoldottam. A gtr klón viszont elég szar, a léállítást nem sikerült koppintani. Spica klón volt nálam, de szárazon egy délután volt szétszedni, így el is engedtem. Szóval ja, van ilyen is, olyan is, nálad csak olyan. :rofl:

4 kedvelés

Igen :blush: Az egyik a spica volt, és sajnos a prime volt a másik. Mint utóbb kiderült, gyárihibás volt.
Nyilván az eredeti is lehet gyárilag hibás, de azért kisebb rá az esély

Én pont a az esetlegesség-lutri miatt a klónokat nem is szerepeltetném ugyan azon listában, nyitnék nekik egy külön kategóriát v. nem szerepeltetném őket. Nem lenne tisztességes magával a konstrukcióval szemben…

3 kedvelés

Istvánom nálad a klónok háborúznak! :rofl::rofl::rofl:

Nálam a szakmámból adódóan bebetonozódni látszik :rofl:igen a Dvarw és a Dicodes​:blush:pedig van pár kedvenc tankom,
Dvarw(ok)
Dram (ok)
Tripod(ok)
Stb :blush:

5 kedvelés

Ott a pont! Piff anyukám, szívemből szóltál!:grin:

1 kedvelés

Zolika valami kezdődik!:grin:

Már megállt :rofl::rofl::rofl:jó,max még egy X :grin:

1 kedvelés

Majd ha kiadják a 22-est!:grin:

2 kedvelés

Az tény hogy vannak (csak szerényen Zolika :stuck_out_tongue_winking_eye:)jó kazánjaim,de az én szájízemnek ők felelnek meg .
Kezdőknek egyszerű klónokat ajánlanék,mert nem biztos hogy azt a feelinget akarja érezni mint én akartam az elején :grin:volt klónom,volt csalódasom is velük de lassan megtanultam kezelni az eredetiekkel az ízeket,drótokat,már azt hiszem tudom mi a jó nekem​:blush::dash:

4 kedvelés

De hát a 21700 D-re az szép lenne :grin:

2 kedvelés