Napi Vape! 🙂

HĂĄt ja, ott minden utcasarkon ihatja az ember a frissen csapot cuccost, na meg persze a jĂł kis Guinnesst, nem vagyok sörös, sƑt alkohot sem iszok, de amikor Dublinba ki rĂĄndultunk, akkor azĂ©rt lecsĂșszott pĂĄr.

De emlékeim szerint Londonban is ment a csapolt cider.

3 kedvelés

9 kedvelés

Mikor ebĂ©d utĂĄn kiĂŒltem a teraszra ezekel a kombĂłkal,mint a gyerkƑc a reklĂĄmba"finom-finom-finom-finom":slightly_smiling_face:
Mindenkinek hasonlĂł Ă©lmĂ©nyeket kĂ­vĂĄnok​:v:

13 kedvelés

De jĂł lĂĄtni ilyen ohm ĂšrtĂškeket​:sunglasses:Sokszor lĂ tom itt,hogy mindenki szinte csak 0.8-1 körĂŒl nyomja.LegelsƑ tekerĂ©seim 1.25 körĂŒl “sikerĂŒltek “ Ă©s nagyon megvoltam velĂŒk elĂ©gedve .AzutĂĄn egy pĂĄr 1.40 valahĂĄnyas Ă©s az is nagyon bejött kis modĂĄllitgatĂĄssal.Tegnap este tekertem egy Ășjat,kĂ­vĂĄncsisĂĄgbĂłl 1.12-vel Ă©s ez nekem nagyon nem adja ki
se az Ă©rzet ,se az Ă­z ,mĂĄr 3 w-tal fel mentem Ă©s mĂ©g Ășgyse ,csak a gƑz melegebb.Ahogy vĂ©gzek a fƑzĂ©ssel hajĂ­tom is ki a pics@ba Ă©s tekerek bele egy jĂł ki egynĂ©gyest :sunglasses:

4 kedvelés

Üdv @Paldeak_Attila​:v:
Az a helyzet,hogy most ni80-al vagyok tekerve,de sokszor ss hasznĂĄlok akkor ellenĂĄlĂĄsban lejebb vagyok viszont wattban max 12.5,de inkĂĄbb azokkal is 11 környĂ©ke,dohĂĄnyosok szƱkebb levegƑvel Ă­gy adjĂĄk nekem jĂłl,de akkor nem vagyok egyedĂŒl​:+1::v::slightly_smiling_face:

6 kedvelés

Én ss-t hasznĂĄlok, azzal 9-10 menet is max. 1 ohm körĂŒl adja ki, annĂĄl nagyobbat mĂĄr nem rakok bele, mert kilĂłgna a deckbĂłl a tekerĂ©s :rofl:

MostanĂĄban inkĂĄbb 8 körĂŒl van, az 0.8-0.9 ohm Ă©s mehet rĂĄ 13-15 watt.

EzĂ©rt szoktĂĄk azt mondani a nĂĄlam fejletebb fizikai tudĂĄssal bĂ­rĂł vaperek (Ă©s vaperinĂĄk), hogy az ohm igazĂĄbĂłl nem szĂĄmĂ­t, mert tökre hĂșzalja vĂĄlogatja mennyit ad ki, a lĂ©nyeg, hogy a levegƑzĂ©s, afc Ă©s gƑz preferenciĂĄk összhangban legyenek.

3 kedvelés

én is ålltalåban ha magamnak tekerem 7 8 9 menet elég is ni80 ból vagy ss huzalból és 2,5,2 és 1,5 magra.:wink::grinning:

2 kedvelés

Persze erre nem is gondoltam eddig,mĂĄrmint kĂŒlönbözƑ fĂ©mek-kĂŒlönbözƑ vezetƑk kĂ©pessĂ©g :rofl::rofl: Eddig csak kanthal van itthon,ezt ajĂĄnlottĂĄk kezdĂ©snek.Nikkelt mĂĄr akartam rendelni de jĂłl elfelejtettem ,mire odajutottam.ÁltalĂĄban Ă©n is ilyen 10.2-12.6 között jĂĄratom,vĂĄltozĂł .MĂ©g az sem mindegy hogy felkelĂ©skor milyen a watt,vagy este tĂ©vĂ©nĂ©zĂ©skor ugyanazzal a levessel​:rofl:

3 kedvelés

Az sem mindegy milyen mĂ©retƱek a huzalok,szval az öszkĂ©p rengeteget tud vĂĄltozni ellenĂĄlĂĄsban,de lehet wattban meg ugyanott toporgok​:slightly_smiling_face:
Pl:28ga ss Ă©s 30ga ss Ă©n ĂĄltalĂĄban Ășgy tekerem,hogy hasonlĂł wattĂ©rtĂ©kkekel legyenek Ă©lvezhetƑek,ha szƱkebben akarom levegƑztetni az aktuĂĄlis levesem,de van amelyik levesem meg levegƑsebben jĂł(kevĂ©s nĂĄlam az ilyen,de lĂ©tezik azĂ©rt),akkor meg kĂ©pes vagyok felmenni mĂ©retben 26ga huzalra is ellenĂĄlĂĄsban meg le menni 0.6 ohm-ra,viszont teljesĂ­tmĂ©nyben mĂ©g mindig csak 12.5watt környĂ©kĂ©n jĂĄrok,szval igen fura tud lenni nĂ©ha nĂĄlam ez az mtl kĂ©rdĂ©s,hasonlĂł ellenĂĄllĂĄssal dl-ben meg 30watt környĂ©kĂ©n vagyok igaz sokszor picit mĂ©g vastagabb a huzal is,szvsz ez is szubjektĂ­v kĂ©rdĂ©s,mint a kazĂĄnok,modok,vatta,meg kb minden is a vape vilĂĄgĂĄban,ettƑl is ilyen gyönyörƱ,mert magĂĄra formĂĄlhatja az ember a kedvenc szokĂĄsĂĄt/hobbyjĂĄt​:v:

7 kedvelés

Csak a szokåsos, ha megyek valahova åltalåban Ɛ jön velem. :blush:

15 kedvelés

Nem ismerlek, de az eddigiek alapjĂĄn ha tĂ­zbƑl gĂ©pbƑl ki kellett volna vĂĄlasztani, hogy melyik vagy te, akkor tuti ezt vĂĄlasztom :smiley:

7 kedvelés

Szép hétvégét majd este kívånok neked, de a vacsoråhoz jó étvågyat kívånok! :handshake:

7 kedvelés

Itt folytatjuk: Napi vape 2.0 🙂