Napi Vape! 🙂

Nagyon művészi :rofl:

10 kedvelés

Ez igen! :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

3 kedvelés

Ikertonyok :smiley:

Majdnem.

3 kedvelés

Már megint szar az idő, ideje valami vidám setupot elővenni.

10 kedvelés

14 kedvelés

10 kedvelés

Azt hiszem ideje szögre akasztani az aliexpresszt :rofl: :sweat_smile:

12 kedvelés

Az eut is odaakasztom az ali mellé. :sweat_smile:

Különben gyors halált fogok halni fiatalon az asszony keze által. :crazy_face:

5 kedvelés

Látom senki nem szereti fényképezni a szettjét, na mindegy, én igen. :sweat_smile:

A háttérben finoman felsejlik a szikkasztógödör sziluettje, ejj, de szép is ez (a karom beszart a sok ásástól).

12 kedvelés

Na mehetünk reggel melózni, feltöltve!

12 kedvelés

Pici DL így estére. :slightly_smiling_face:

9 kedvelés

Napi vape más tollaival ékeskedve :wink: A vasárnap csendes nyugalmába hasított bele a Kedves döntése, ő is vapelni fog! :heart_eyes: :heart_eyes: Először a döbbenet ült ki az arcomra, majd könnyezve-zokogva vettem tudomásul, hogy kinézte magának az Arest, aztán a Dvarwot (felsírtam amikor közölte, ez lesz neki a legjobb)… :wink: :rofl: Végül több próba, készülék és tankteszt után emellett döntött:

Így aztán neki ez lesz a mai szett, saját felügyelete alá vonta a Drag X-et.

Én meg újabb nyűgöt kaptam a nyakamba, de mily édes teher is ez! :heart_eyes: :heart_eyes:

Aki szeretne segíteni nyomorult helyzetemen, hiszen immár családilag leszünk “vapehülyék” :rofl: nyugodtan támogathatja a saját magam megsegítésére létrehozott alapítványom! :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

13 kedvelés

Szia @Viktor_Hajdu kérhetnék véleményt az ELF citromosáról? Nézegettem de még nem tudtam dönteni, egy igazán jó tiszta citromos ízt szeretnék a nyárra! Köszi

2 kedvelés

Nehari, de ez egy ritkaszar kép, azt hittem eddig, hogy csak én tudok ilyet csinálni. :rofl:

Mondjuk ha az volt a cél, hogy a csúcsok látszodjanak, akkor nem szóltam. :sweat_smile:

1 kedvelés

Nemhari, hajnali háromkor örülök, hogy egyáltalán bármilyen kép elkészül. :rofl:

3 kedvelés

Szia ZolI!
Számomra citromos-túrós süti íz. Kellemes, édeskés, hozza a citromot is, de nem igazán az, amit én kerestem. A többieknek nagyon ízlik, és én sem tudom azt mondani hogy rossz, nekem nem elég gyümölcsös és friss, és nem elég savanyú.

3 kedvelés

Köszi szépen, sajnos én is kimondottan citromos aromár keresek de eddig sajna nem találtam meg az igazit, de mivel a citromot és a túrót is szeretem lehet teszek egy próbát vele! Ha nem jön be akkor is elfogy 60ml, nem gáz! :handshake:

2 kedvelés

Szívesen! El fog fogyni az biztos! 10-15ml maradt a flaksziban, arra Anya lecsapott azonnal. Ha esetleg menet közben találsz igazi citromos cuccot nyárra, gondolj rám egy üzenet erejéig lécci! Én is azt keresek esti “limonádézás” mellé. :wink:

4 kedvelés

Rendben, még szép, hogy üzenek mert keresni fogom! Nem adom fel! :grinning:

3 kedvelés

Én is keresem​:wink:Vettem az e-liquidbolt.cc-től saját és német liquidet.A saját citromjuk nem rossz,de a többi car,amiket vettem.Eddig a Dinner Lady:Lemon sherbets ízlik a legjobban,de csak a hűsítőset próbáltam,az fini.

3 kedvelés