Napi Vape! 🙂

Szia András!
Lehet picit levegősebb,de be lehet szűkíteni is.Nincs túl variálva decken belül van 1db 1mm és 1 db 1.2mm-es levegő furat,kívűl a levegő állító gyűrűvel lehet operálni,hogy 1-1db -ot használj belőle vagy mindkettőt,én mindkettővel tolom,de még így sem tűnik levegősnek és ami fontosabb számomra az ízeket is szépen megtarja,valamiért még így is szűkebbnek tűnik,mint pl a Kayfun Prime full levegőn ami azthiszem 1.8mm volt(azt tudom neked is van azért hoztam fel példának),egész jól ki van ez találva,én 2.5 magon furának tünhet,de 26ga ss huzallal használom azzal is jött,próbálltam 28ga ni80/ss-el aztán mégis visszatértem a vastagabb huzalhoz vele,ízben ezzel az rta-val találtam meg legjobban az ízeimet melegedés/forró gőzök nélkül,lánc slukkos alkat vagyok​:slightly_smiling_face:Meg valahogy nekem minden passzol,könnyű takaritani,gyorsan lehet feltölteni,léellátás állítása rendben van,engem meggyőzött,de ugye ez egyéni szubjektív,valszeg a túl szűk mtl-eseknek nem lessz a kedvenc rta-ja,(én is abba a táborba tartoztam ezidáig)felépítéséből adódóan is ezt tükrözi.

7 kedvelés