Napi VAPE 3

Hello @anon40018559!
Gyönyörű! :slightly_smiling_face:
Nálam is bakancs listás egy Dicodes. :smiley:
Majd idővel meg lesz.

5 kedvelés

Horgászverseny :sunglasses:

11 kedvelés

Hajrá!Görbűljön!

2 kedvelés

Fúú! Ez igen!:+1:
Csak nehogy, a nagy izgalomban összecserélődjenek az aromàk!:grin:
Hajrá!:fish::fish::fish::fish::100::v:

1 kedvelés


Mindenkit a saját zsákjába. :grinning:

Ők azok már megint. Felkészítem őket túrázásra. :slightly_smiling_face:

11 kedvelés

Megérkezett az ősz, egyre rövidülnek a nappalok.:sun_with_face::last_quarter_moon_with_face:
Elöbb-utóbb:

  • “Egyszer csak mi a fene!!! Aztán megint qrva sötét.”

13 kedvelés

Roulette

9 kedvelés

12 kedvelés

Beèrett a Halo Longhorn .Igazi markàns szivaros íz egy csipetnyi aszalt banánnal :sunglasses:

7 kedvelés

Sziasztok. Borzasztó nehezen találtam meg ezt a pipaszáras képemet. Csupán csak annyit akartam volna közölni, hogy pipaszár száműzve. Ha valaki ilyenre vetemedik, (Tudom, hogy ti nem) használjon szűz pipaszárat. Vagy számítson arra, hogy a pipaszárba lerakódott kátrány semmivel nem távolítható el. Mindennapi fekete leves, mosogatószer + forró víz hiába. Egyedül festékhígítóval nem próbálkoztam, de az rettenetesen büdös. Eszembe jutott fiatal korom Kálky féle “egészségvédő” cigaretta szipkája. Azt írták: Tisztítása szappanos meleg vízzel. Nem oldja a szappan a kátrányt. Még a tiszta alkohol sem. Csak egyedül a benzin. Na ennyit a dohánytermékekből származó kátrányról. Remélem, nem voltam nagyon Off. De mivel a képem a pipaszárral ebben a témában van, azért… :grinning:

6 kedvelés

Hideg zsíroldóba áztasd be az visz mindent is…

4 kedvelés

Az most nincs itthon. De így még zsebre tenni sem lehet. Akármivel próbálkoztam, visszakerült a gyári drip-tip. Esetleg jobban kinyitni a levegőzőt, sőt még fals levegőt is szívni mellé, ha forró? + Gyakrabban vattázni. Ha kokszos, akkor forróbb, és íztelenebb a gőz.

1 kedvelés

ByKa V9 :slightly_smiling_face:

13 kedvelés

Esti desszert, de csak óvatosan…csak amit bír!:grin:

20W ss316 30ga 3.5mag kb.8menet 6.8Ohm :+1::sunglasses:

Pesten??? Apukám!!! Harapni lehet a levegőt!:kissing_smiling_eyes::dash::dash::dash:

7 kedvelés

Kupac száraz jég az erkélyen? :sweat_smile:
Szomszédok mit szóltak?

1 kedvelés

Széchenyi hegyi úttörő vasutnál…:kissing_heart:

8 kedvelés

Ez édekes, én is.:wave: Gondoltam, integethetnénk…!

8 kedvelés

Még a végén lemajmollak és én is felteszem ezt a mézszínű palástot, egyre jobban tetszik. Teljesen kész vagyok. Egyre kevesebb marad az egyéniségemből :joy:

1 kedvelés

Itt vagyok az étterem előtt kb.11ig

4 kedvelés

:smile:Ne törödj senkivel és semmivel! Ugyan is ez egy paradoxon, bármit is jelentsen ez a kifejezés.

Ugyanis, ha Mindenki egyedi, a különbözőségünk lesz bennünk a közös. Ezért teljesen átlagos, ha mindent másként teszel…

Bocs, ezt most abbahagyom, mert megjött a főorvos a nővérkékkel.
Be kell vennem a bogyóimat.
Megint.
:grin:

3 kedvelés