Napi VAPE 3

13 kedvelés

Egy kis szülinapi csülök körömmel…

15 kedvelés

Ma keményen Pio napot tartok :laughing:

10 kedvelés

Most itt tesztelgetem a pioneert titanium fiberrel, és azon gondolkodtam, hogy biztos nagyon sokat szenvedhettek a tervezésnél, hogy végül sikerüljön nekik a világ legszarabb levegőállító megoldását megcsinálnijuk. De jelentem sikerrel jártak. :grin:

5 kedvelés

Hát arra aszonták, hogy az csak úgy van, finomhangolásra ha nagyon akarod, de igaziból használd a pint.

3 kedvelés

Hát ez kb minden cserélhető afc-s tankra igaz. Csak itt a finomhangolás egy masszív szopás, mert mindig le kell szedni a tankot a modról. Ezt szimplán csak elbszták. Ott a dvarw. Na ott tényleg a afct kell használni, mert nem lehet állítani a levegő nyílást. De cserébe nem 3 afc van, hanem 11.

2 kedvelés

Jahogy amiatt :slight_smile:
Hát én beállítottam 1x és azóta úgy van. De egyébként igen, igazad van :grinning_face_with_smiling_eyes:

1 kedvelés

Ja-ja, nekem is be van lőve a levegőzése, utána már nem állítgatom.
Talán lesz majd faceliftes verzió :laughing:

1 kedvelés

10 kedvelés

Jobb oldalt második zöld gombbal állítod a wattot?:grin:

1 kedvelés

Pontosan​:rofl:

1 kedvelés

“Uram-Teremtőm, egy banya! Ilyen rusnya teremtés még a Kalendáriumba sincsen.”

Csepel Királyerdő

11 kedvelés

Örök :heart:

Nem vót énnekem semmi sürgős dógom az életembe, mégis annyit futkároztam, hogy ne tovább. Ez a mi ténsasszonyunk olyan fürge lett a nagy tragédia óta, hogy mindennap körülkergetett az istállón. Komolyan féltem, hogy beszorít valamelyik sarokba, és szétveri a tudományt a fejemben.

10 kedvelés

Jóvammá :sweat_smile:

1 kedvelés

Akkor egy pioneer, az már régen volt. :grin:

Kénytelen voltam már valami rendes cuccot tankolni a sok szar után, szóval most nagypapi krémjét szürcsölöm megint. :rofl:

A szett a szokásos, elő kéne már venni egy másik modot is, ha már van, csakhát letekerni, feltekerni…nehéz ügy ez.

16 kedvelés

Klassz, de ha majd fekete modot raksz fel, ahhoz lécci valami fekete cimkés liquidet és persze fekete billentyűzetet a háttérben :joy:

1 kedvelés

:joy: :joy: :joy: Oltakozunk, oltakozunk? :joy: :joy: :joy:

3 kedvelés

Hogyööö… hüjeség ellen?

2 kedvelés

Párommal délutáni gőzduett :smiley:

15 kedvelés

Egy kis Bishop

12 kedvelés