Napi vape 2.0 🙂

Akkor szĂ­vok mĂĄst.

13 kedvelés

Na ez már igen! Így nagyon csini! :+1:

4 kedvelés

13 kedvelés

Egy kis esti pöfĂ©kelĂ©s


15 kedvelés

Nincs is jobb, mint egy vasårnapi géptakarítås.

9 kedvelés

AmĂ­g az asztalit nem költöztettem fel a padlĂĄsra havonta szedtem ki belƑle egy fĂ©l macskĂĄt :laughing::laughing:

8 kedvelés

NekĂŒnk amiĂłta kutyĂĄnk van mindenhonnan is ki tudunk szedni egy egĂ©sz kutyĂĄt. :dog2:

Na meg a szellƑztetƑ is kavarja a port ĂĄllandĂłan, por meg van dögivel.

6 kedvelés

ÁtĂ©rzem
most meg muszĂĄj vagy/vagyok, meg szerintem bĂĄrki kitakarĂ­tani a nagy meleg elƑtt, mert ez a sok por csak a hƱtĂ©s hatĂĄsfoka ellen dolgozik
Nekem most csak egy laptopom van itt Pesten, azt kaptam szĂ©t valamelyik nap, eszmĂ©letlen mit tud okozni 6-7 hĂłnap. 1060(ha jĂłl lĂĄttam Ă©s az egy 1060) hogy muzsikĂĄl egyĂ©bkĂ©nt? Nekem is az van a laptopban, egyre kevĂ©sbĂ© vagyok megelĂ©gedve vele. Persze tudom nem fiatal darab, de na


3 kedvelés

Lejöttem mĂĄr a gaming vonalrĂłl, nĂ©ha egy kis WOT, ahhoz meg elĂ©g. KĂŒlönben sincs pĂ©nzem pc-re, mert elmegy ecigire. :rofl:

4 kedvelés

Sziasztok!

HĂĄt ez nagyon durva dolog volt, alig tĂ©rek Ă©szhez! HĂłnapok Ăłta sikeresen halogatom a PC nagytakarĂ­tĂĄsĂĄt. Ma reggel felszĂ­vtam magam, Ă©s elhatĂĄroztam, hogy nekifogok. AztĂĄn egy kis ez, egy kis az, szĂłval elsunnyogtam a dĂ©lelƑttöt. :roll_eyes:

Kedves @Ispy erre ebĂ©d utĂĄn mintegy figyelmeztetĂ©sĂŒl beletolod az arcomba a gĂ©ptakarĂ­tĂĄsrĂłl a kĂ©pet! :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

Lett is egy kis lelkiismeret furdalĂĄsom, de ma mĂĄr azĂ©rt se fogok hozzĂĄ. Hangos a ventilĂĄtor, valĂłszĂ­nƱleg Ășjat kell vennem Ă©s pasztĂĄm sincsen itthon. :anguished:

Hát így lett @Ispy az Ƒrangyalom, aki figyelmeztet a tennivalómra. :+1: :wink:
(Vagy csak a véletlenek egybeesése.)

4 kedvelés

Én is szĂ­vesen lemondanĂ©k rĂłla, de egyrĂ©szt munkagĂ©p, nem lenne jĂł, ha a portĂłl mondjuk megĂĄllna, mĂĄsrĂ©szt meg tĂ©nyleg ellepte a dzsuva.

Szétszedni, kitakarítani nem egy nagy kaland, 2 óra, összerakni, na az maga az élvezet. :sweat_smile: Jó ötlet volt a mini itx. :+1:

2 kedvelés

Én tervezgetek valami Ășjat venni, mindenkĂ©pp asztalit. Sajnos nekem a vape mellett megvan mĂ©g a gaming is mint fĂŒggƑsĂ©g, de hĂĄt mĂ©rnökinfĂłn vagyok, nem Ă©rzem magam egyedĂŒl:DD Itt nĂĄlunk a barĂĄti körben kb mindenkinek ez a kĂ©t fĂŒggƑsĂ©ge van


3 kedvelés

MĂ©g csak fĂ©l 5 Ă©s mĂĄr megy is, mint az ĂĄgyba
ás :rofl:

Azt hiszem ideje egy nagyobb hĂĄzat venni
mert amikor megerƑszakolom szegĂ©nyt, olyankor valahol egy informatikus felsĂ­r. :relaxed:

Közben vagy 2 tank red berries lecsĂșszott.

13 kedvelés

Annyira azért ne szaladgålj! :grinning: Gratulålok, sok sikert hozzå! :handshake:

4 kedvelés

Gratulålok ,szép darab :wink:nålam is hasznålatban van :stuck_out_tongue_winking_eye:

3 kedvelés

Gratula! HĂĄnyadik rohangĂĄlĂłs? :rofl:

4 kedvelés

Ez mi is?

2 kedvelés

Dehogynem Pepe, csak kicsit megfontoltabban
 :wink: :rofl:

7 kedvelés

Gyóóó!!!Amikor mår azt hittem,hogy mindent låttam :rofl::rofl:

6 kedvelés

Ez a taliig kitart. :blush:

5 kedvelés