Napi Szett🙂

Gyerekek,annyira csĂșnya hogy mĂĄr szĂ©p​:joy:

16 kedvelés
7 kedvelés

Unikum

8 kedvelés

@Mefeca te miket ki nem tĂșrsz itt az oldalon? :rofl:

ÖszintĂ©n szĂłlva Ă©n egy ilyen szettel nem tudnĂ©k egy fedĂ©l alatt maradni, sorry, gyenge az idegrendszerem. :sweat_smile:

5 kedvelés

Nem, Ă©n csak azt közöltem, hogy az Unicumos ĂŒvegre hasonlĂ­t az az izĂ©. De azĂ©rt szĂ­vesen kiprĂłbĂĄlnĂĄm, mi lehet a palackban? Ez egy valĂłban lĂ©tezƑ atomizer? Mi a neve? Nekem nem valĂł, mert az a gömb, ha leejtem, szĂ©ttörne. A Siren ĂĄltalĂĄban nem az ĂŒvegjĂ©re esik. 100 leejtĂ©sbƑl csak 1x tört el. A 22 mm-es palĂĄst azĂ©rt is elƑnyös, mert nem lĂłg tĂșl a mod-on.

3 kedvelés

Szia.Igen,létezik,a neve:Fumytech Dragon Ball Rta.
EgĂ©sz jĂł kis tank,a palĂĄst nem ĂŒveg.De persze emberek közĂ© Ă©n sem viszem​:smiley::smiley::joy::joy::joy:

1 kedvelés

Pedig jĂł kis cucc​:smiley::smiley::smiley:Csak itthon van hasznĂĄlatban a tank. A mod pedig nem olyan rossz.sƑt Ă©n szemĂ©ly szerint nagyon szeretem. 2 is van belƑle.

2 kedvelés

Tudom mår mire hasonlít: valami értelmetlen berendezési tårgy a szociban valamikor a 70-es években, tudjåtok voltak ilyen kis bizbaszok, amiknek semmi értelme nem volt, csak dísz, de rondåk, mint a bƱn. :rofl: Sorry @KlimaMiki :stuck_out_tongue_winking_eye:

4 kedvelés

Szvsz ha lenne idƑkibƑvĂ­tƑnk tudnĂĄnk, hogy a jövƑbƑl Ă©rkezett hozzĂĄnk ez a vape csoda. Csak mĂ©g sokatok nincs felkĂ©szĂŒlve rá
:smile:

mezga_csalad_kobuki

Na ugye!:rofl:

5 kedvelés