Napi Szett🙂

Gyerekek,annyira csúnya hogy már szép​:joy:

16 kedvelés
7 kedvelés

Unikum

8 kedvelés

@Mefeca te miket ki nem túrsz itt az oldalon? :rofl:

Öszintén szólva én egy ilyen szettel nem tudnék egy fedél alatt maradni, sorry, gyenge az idegrendszerem. :sweat_smile:

5 kedvelés

Nem, én csak azt közöltem, hogy az Unicumos üvegre hasonlít az az izé. De azért szívesen kipróbálnám, mi lehet a palackban? Ez egy valóban létező atomizer? Mi a neve? Nekem nem való, mert az a gömb, ha leejtem, széttörne. A Siren általában nem az üvegjére esik. 100 leejtésből csak 1x tört el. A 22 mm-es palást azért is előnyös, mert nem lóg túl a mod-on.

3 kedvelés

Szia.Igen,létezik,a neve:Fumytech Dragon Ball Rta.
Egész jó kis tank,a palást nem üveg.De persze emberek közé én sem viszem​:smiley::smiley::joy::joy::joy:

1 kedvelés

Pedig jó kis cucc​:smiley::smiley::smiley:Csak itthon van használatban a tank. A mod pedig nem olyan rossz.sőt én személy szerint nagyon szeretem. 2 is van belőle.

2 kedvelés

Tudom már mire hasonlít: valami értelmetlen berendezési tárgy a szociban valamikor a 70-es években, tudjátok voltak ilyen kis bizbaszok, amiknek semmi értelme nem volt, csak dísz, de rondák, mint a bűn. :rofl: Sorry @KlimaMiki :stuck_out_tongue_winking_eye:

4 kedvelés

Szvsz ha lenne időkibővítőnk tudnánk, hogy a jövőből érkezett hozzánk ez a vape csoda. Csak még sokatok nincs felkészülve rá…:grinning_face_with_smiling_eyes:

mezga_csalad_kobuki

Na ugye!:rofl:

5 kedvelés