Ki mivel gőzöl ma?

12 kedvelés

Egy örök kedvenc! :blush:

10 kedvelés

Most is azt pöfékelem!:grin:

5 kedvelés


Nekem ez minden, ami van. A Polar Night, az átalakított tankjával, a Siren2, és az Innokin, aminek mindene elhalálozott, jelenleg csak mechanikus mod -ként használható.

10 kedvelés

Ez mi? Lehet, hogy most nekem megfizethetetlen, de ha annyira jó, felvenném a listámra. De még a nevét se tudom. :upside_down_face:

1 kedvelés

Na most mrgfogtál. :sweat_smile::thinking: Szerintem Te új szettet szeretnél. :slightly_smiling_face::thinking:

1 kedvelés

Majd egyszer. addig csak hadd csorgassam a nyálam. Ebben a hónapban már 20 lepedőt költöttem löttyökre, ha még készülékre is igényt tartok, az asszony keresztbe lenyel. A Siren olyan helyen van forrasztva, ami nincs bolygatva, reméljük, bírja még. A kínai kis hamis 150 Wattos mod, golyó és tűzálló, a 12,5 Wattjával tönkretehetetlen, század ohm pontossággal méri az ohmot, rövidzár, túltöltés, és mélykisütés elleni védelme kiváló. Az Innokin ennyit bírt ki, hogy a Siren 2x belepisilt, és vége. A Siren inkontinenciája messze földön híres, azért egy jó ízű tank, na de hát mégis. Csak csórók vagyunk. De addig is nézelődnék a lehetőségek között. A Brünhildével is szemezgetek, ha az nem vizel maga alá, az eredeti Siren - nel egy árban van. Az enyémet a fiam vette, azt állítja, eredeti, már az árát sem tudom, mert annyi minden volt akkor egyszerre, csak az zavar, hogy a huzal befogó része miért olyan törékeny fémből van? Szóval most azonnal még nem kell új szett, de mégis. Csak ugye :money_mouth_face: Érted?

5 kedvelés


Sziasztok, jelenleg ennyi van üzemeltetve. 2 mecha pihen, mert ahogy régebben is írtam aksigyilkos egy szörnyetegek…:slight_smile: (szabályozatlan DL megviseli kissé az akkukat)
A barna switcher kijelzőn látható kezdődő kis leválás még a gyári fólia… :slight_smile:

8 kedvelés

Sziasztok!

Ma anyósomnál voltam délután füvet nyírni és ott “találkoztam” evvel a három beton lakóval.

7 kedvelés


Drip Tip javítva. Találjátok ki, miből van? A CE4 drip tipje némi farigcsálás után pontosan beleillik ennek az eredetijébe. Így már MTL-esebb élményt nyújt. Levegő beömlő szűkítése nem szükséges. Szerintem akkor könnyebben megéghet, bár az is inkább csak a vattázás kérdése. Kicsit töményebb aromázás kell neki, mint a Sirenbe. A felső levegőzés miatt sokkal hidegebb viszont a gőze.

5 kedvelés

Csak az Ataman, a Dvarwra már rá se néz​:grin::grin:

6 kedvelés


Van egy új mod és a Siren2 forever!

13 kedvelés

Gratula a modhoz, egy falatnyi, jóóó, fél téglányi tökéletesség! Használd egészséggel! Mi is ezt tesszük! :upside_down_face: :wink:

2 kedvelés

Aztaaa :astonished:
Meg van az új mod :blush:
Gratulálok :dash: :vaperina:

4 kedvelés

Jó nehéz tényleg. De gyönyörűűű. Nézd meg, hogyan illik a gunmetal színű kazánhoz. Ma megalkottam hozzá a külső akkutöltőt. Egy ilyen talppal a Siren is gyönyörűséges. A kéken, meg a piros modon nem nézett ki ilyen jól.

3 kedvelés

Menő lett, megérte várni vele! Grat! :+1:

2 kedvelés

Minden illik hozzá, mi ezért (is) imádjuk. Lehet gunmetal, ss, fekete, sőt akár piros tank… És a tudással sincs gond szerencsére. :+1:

1 kedvelés