Na mizu? Ki mit csinál? (2020.04.-2023.05.ig)

Mindig csak a munka :sleeping:

7 kedvelés

…folytatnám: egy nap után a (klón) tankhoz kapott fekete tömítésnek is megnövekedett az átmérője:


Ilyen lett.:face_vomiting:

Így aztán meglátogattam a Bondex kft-t VII. Murányi u. 47.-ben és nem kaptam tömítést a szükséges méretben. De nem távoztam üres kézzel, mert vettem egy 200x200x1mm-es szilikon lapot 600 Ft-ért, amiből kíváló tankalátét készíthető számos példányban:

Ahogy mondás tartja: “Cipőt a cipőboltból”, o-riget az O-ring kft-től. (VI Szinyei Merse P. u. 14.) Ott végre kaptam megfelelő méretű tömítéseket 30-100Ft/db), majd bele is próbálom nem sokára. Ugyanis még tart a régi úgy, hogy kínomban bent a cégnél kivágtam a megnyúlt karikából egy apró darabot. A szükség nagy úr. :wink:

3 kedvelés

A mai 3.adag :roll_eyes:
Ha ez se segít az asztalnál szundikálás következik :sleeping:

Hogy indul a hétvégétek?

5 kedvelés

:grin:
Remélem alvással. Én épp most végeztem. Csak gyanítom a kölöknek erről más lesz a véleménye​:face_with_diagonal_mouth:

Szép álmokat :kissing_heart:

Próbáltál már úgy aludni, hogy 22 kiló ordító borzalom ugrál a hátadon? Egészen egyedi megtapasztalás…:smiley::smiley::smiley:

Nem, biztos nagyon pihentető :roll_eyes:

1 kedvelés

Tudom mi érzel. De ha ugrál a hátadon ordítva fogd fel Taih maszazsnak :rofl:
Jumping Wake Up GIF by Brimstone (The Grindhouse Radio, Hound Comics)

Arbeit mach frei. :thinking: Hol volt kiírva ne folyunk bele.
De hogy a munka nemesbíti a lelket . Ugyan aki ezeket kitalálta soha a büdös életben nem dolgozott rendesen . Reggel 6 tól 2 gép átállás 7x indulás egy K bánalis hiban csúszik el mindegyiknél a normális indulás . 3 napja cseréltek főtengely kúpos hordós csapágyat és most már úgy búg min egy B52 es :face_with_symbols_over_mouth: az elején csak zetor volt .
Vajon mi hiányzik a csapagyról ha vízhűtéses közegben van ? :thinking::rofl::grin:

1 kedvelés

Ok, a kölköt választom! Szinte jól is esik​:grinning:

-Az én mocskos, sötét lelkem szerencsére nemesítésre teljesen alkalmatlan. Nyugodt vagyok-

2 kedvelés

Szép napocskás hétvége :blush:

Happy Julie Andrews GIF by Robert E Blackmon

Ja, nem ide.

A munkásosztálynak…

Working Out Of Office GIF by This GIF Is Haunted

Fire Spring GIF

2 kedvelés

Vajon mi hibádzik a képen ? :sweat_smile:

Sör, ecigi szett? :thinking:
:grin:
Finom kis masina. Rézhiány itt nincsen.

Az, hogy szombaton is ott vagy? :thinking:

3 . Nap még 4 :roll_eyes::sweat:

Sört elfogadnám valami gyümiset jó

2 kedvelés

5+2-es a beosztásod? Vagy 12 órázol?

2 kedvelés

12 óra és most 6 nap mellé nyertem 1 + napot :roll_eyes: géptelepítésre sajna nem csak a cd-t rakom be :rofl::sweat_smile:

Ez sem egészséges baszzus… Vigyázz magadra!

1 kedvelés

Ez így nem helyes.
"Az első, és az utolsó 50 év a nehezebb. A többi meseszép…":rofl:

1 kedvelés