Na mizu? Ki mit csinál? (2020.04.-2023.05.ig)

4 kedvelés

Haver ez az én berserkerem? Azaz csak volt.

Ugy1985 ?
Akkor igen :smiley: .

Viszont, a kozmetikai vattában, általában van műszál is, ami nem igazán bírja a hőt. Sima vattából, ami használható, az a DM Ebelin bio vatta és a gyógyszertári sebészeti vatta. Ezek műszál mentesek.

Ma készítettem egy Avatar clone kábelt XD .

!

2 kedvelés

3 kedvelés

Na csak sikerul az mtl:grinning: . Kezdek bele szeretni. Ez a kazanom nagyon jol sikerult. Koszi a segitseget. Ki tartottam. Expomizer v4.

3 kedvelés

Gratulálok. Nekem ez túl szűk és meleg volt. :smiley:

1 kedvelés

Ugy latszik nekem ez jon be. Nagyon szeretem igy par nap utan. Ehez hasonlo tankokat tudnal ajanlani? Tyfun prime- ra gondoltam. Az ilyen lehet csak premium minosegben.

1 kedvelés

Szerintem Kayfun-ra gondolsz. :slightly_smiling_face: Azok mindegyike leszűkíthető annyira mint az Expromizer teljes levegőn. Illetve még a Taifun GT, a legelső ami tényleg olyan szűk mint a fene. Meg ott a Berserker, meg nekem a Glaz Mini is elég szűkös volt. Meg az lassan is izzitott, így abba (ha veszel) kanthalt kell tenni. :grinning: Huh meg nem is tudom mi volt még :thinking:
Taifun GTR azt hiszem.

1 kedvelés

Bocsi. Igen el utottem.:grinning: De a taifunok is nagyon jok azt hallani.

Volt pár darab. Valóban jók. :blush: GT2 4x volt, eladtam-hiányzott-visszavettem. :grinning:

Nekem ezzel az expromizer v4- el vegre bejon az mtl. Vagy meg a porlasztos nautilus gt- t szoktam hasznalni. Az is nagyon jo pedig porlasztos tank.

1 kedvelés

Ma munkaban.


Dotmod 75 expromizer v4 1.17 ohmra tekerve. Vegre megtalaltam az mtl- hez nekem valo drotot. Kanthal 28ga. 2,5 mag. 6-7 menet szethuzva. Igy mar bejon az mtl. Nem is szivok kb ket hete dl rta- t.

4 kedvelés

Sziasztok! Végre megjött, gyorsan meg is tekertem ! Új kedvenc ! Ni80 2,5 magon 8menet egy kis Gorilla V2-el.

5 kedvelés

Na ma megrendeltem a taifun gtr- t. Nagyon kivancsi leszek.

Szebb mint gondoltam. :heart_eyes:

Üdv! Tudnátok nekem mindani egy tipikusan “gyors” clapton huzal összetételt!?

Szia. Ni80 az jó gyors. :slightly_smiling_face:

Na meg jott a taifun gtr. Egy elmeny.

3 kedvelés