Na mizu? Ki mit csinál? (2020.04.-2023.05.ig)

Hali.Sikerült elsőre megvattázni?Hanyas magra tekerted?:grin:

Szia. Igen. 2,5 7 menet.

1 kedvelés

Eleinte próbáltam 2es magra tekerni 30as ss316ból,de állandóan megfolyt.Azóta én is 2,5es magra tekerem.Elsőre fura volt,hogy nincs ,“vattapuffer”,de már hozzászoktam​:grin:

2,5 28ga kanthal. A liquid kontroll neked jol mukodik? Itt a tankot tekered a deckre. Ahogy vissza forditod nem tud folyatni az uveg palast nem tud elmozdulni?

Nem,nállam nem fordult elő.A levegőszabályzó kissé nehezen mozog,de azt meg nem nagyon szoktam állítgatni.

Ejj de fura ez most. Pedig ilyennel kezdtem. :slightly_smiling_face:

6 kedvelés

En is valami ilyennel kezdtem. Uvegszalas tank. :grinning:

Ez már vattás. De volt uvegszálas is. Azt fantasztikus ízek követték ha elégett :slightly_smiling_face: mint az égett gumi. :grinning: Ezt meg most raktam össze, van még 3 ilyen csövecske. Tesztelem az akkuikat. :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Sziasztok el fogyott az ellenállás huzalom:(( de nincs gáz szétszedtem egy hajszárítót és egy csomó 2,5-3 magu huzalom lett kanthal és ni80

Elkezdődött!!! Megérkeztek

Szia pontosan mire érted a mondatod ?

Hàhhh :smiley: én pont ilyet vadászok XD .
Na de hogy ki mit csinál is legyen XD .

1 kedvelés

Eladó az Ego páca, ha érdekel, csak még nem tettem fel hírdetést. 4db van összesen. Írj ha érdekel. :slight_smile:
Támogató leszel tőle. :smiley:

Igazán a kazán érdekel inkább , és a ki mit csinál rovat most hogy végre 3 hónap után megjöttek a cuccok :smiley: !

2 kedvelés

A kazánt lehetőleg a csövekkel együtt adnám. :slight_smile:

Sziasztok. Mi a helyzet? Reg nem voltam. Miota meg van a taifun gtr mtl rta- m elegedetten hasznalom. Mas nem tortent mostansag. Dl- rol teljesen at alltam mtl- re.

2 kedvelés

Megjött az új kicsike. FEV 3

3 kedvelés

Szia! Gratula, szép! És az ízek milyenek? Elég nagy a kicsike!

Ma nekem is csereltek az intaste- ben a dotmox 75- met. Kijelzo hiba miatt. Nem volt masik. Igy ez lett helyette.

2 kedvelés

Újra az enyém :smiling_face_with_three_hearts: köszönöm @Kristof_Csorba

3 kedvelés