Na mizu? Ki mit csinál? (2020.04.-2023.05.ig)

Remek ötlet! :slightly_smiling_face: Kérlek, csinálj neki egy témát a Társalgó kategórián belül.

Aspire nautilus gt taifun

5 kedvelés


A colos és a törpe varivolt :grin:

5 kedvelés

Reggel nagy köd volt :sunglasses:

4 kedvelés

Szia, amióta kiraktad a képet és ajánlottad nekem azóta keresem,…Te hol szerezted be?

1 kedvelés

Szia. En kint elek nemetben. Itt vettem. Intaste.de ugy tudom szallitanak magyarorszagra is.

1 kedvelés

Marad a dl. Nem birok az mtl- el. :grinning:

2 kedvelés

Köszi a segítséget, közben cigabuy-on és everson-on is találtam, de megnézem azt is amit írtál. Szép estét!

Szivesen. Szep estet.

:pensive: Bocsánat hogy nem tudtam segíteni. Én alapból nem bírom a DL-t már. Lehet azért jobb nekem az MTL. Hát tényleg kifogytam mindenből. :pensive: Ezért nagyon büszke vagyok ám Rád hogy ilyen sokáig kitartottál. :heart:

Sziasztok? Nagy a csend. :grinning:

Mai szett.

3 kedvelés

Mi is azt néztük. Nem akarják használni. :pensive:

Lehet kene egy kicsit reklamozni a proharveres forumon.

1 kedvelés

Hali.Látom maradsz a dl vonalon.Lehet kicsit másképp kellett volna a levest keverni,meg kicsit kitartóbnak lenni​:grin:Jómagam is 3 évig vígan pöfékeltem dlben,(lehet hihetetlen,de dl el szoktam le az analogról)de piszkált a gondolat milyen lehet az mtl.Jópár aroma meg 12es alaplötyi bánta,amíg rájöttem,mit hogyan kell,de ma már csak nagyon ritkán veszem elő a dl rtakat meg drippereket,pedig van pár.Úgyhogy csak annyit,hogy ne add fel​:grin:

1 kedvelés

Szia. Meg nem adtam fel. Probalom az mtl vonalt is. Eroltetem. :grinning:

Ott nem lehet reklámozni az oldalt ha jól tudom. Én mondjuk nem vagyok fenn ott. De nem rossz ötlet. :slightly_smiling_face:

Vagy meg vasarnap megy a gozlerparaszt a youtubon vele is lehetne reklamoztatni. Talan segitene.

Az megvolt már. Egyszer elmondta. :grinning: Nem nagyon akarnak ezek közösséget. Mindenkinek önös céljai vannak. Ami érthető, csak beszállhatnának. Mi is rellámoztuk őt. Sőt, mindíg be van engedve a Check Battery. :slightly_smiling_face:

Azt tudom, hogy egyszer elmondta, mert en irtam be a superchatbe. Aztan felolasta. Hat azert remelem beindul az oldal. Nagyon jo probalkozas. Max beszelgetunk ketten. :grinning:

1 kedvelés