Na mizu? Ki mit csinál? (2020.04.-2023.05.ig)

Látszom azt hiszem 192cm magas vagyok most kicsit fogytam 100kg… :joy:
A kód generátort még nem vetettem be csak raklapokat szedtem szét… :joy:

1 kedvelés

Akkor én felnézek rád a 168 cm magasságommal :grin:de nagyon csúnyán tudok nézni :rofl::rofl:

2 kedvelés

Most indulok megint, a v12.0 - kezelésemre a Gellért fürdőbe! :sunglasses: :wink:

Első a munka…:innocent:


…utána ebéd…:yum:

…majd egy kis pihi…:sleeping:

…és a nap is másként süt. :grin:

11 kedvelés

Jelentem, el lehet rontani a Ripley összerakását. Pedig csak a lét töltöttem után :smile:
Pont sikerült, pont úgy visszarakni, hogy pont a légbeömlő tüskék pont a vattával pont párhuzamosan álljanak. Szörtyög mint állat, meg oan égettes íze van valahogy. Mondom, pedig eddig ez a tekerés tök jó volt, egy tankot toltam vele, ennek jónak kell lennie. Ez volt tegnap, de mivel nem változott semmi, nagy sietősen ma már azért szétszedtem. Szép égett volt a vatta. Az összes levegő a tekerés fészkes közepére jutott, ami azon kívül volt az pörkölt.
Szóval csak ésszel visszarakni, mert akkor is visszamegy ha a tüske nem a kis luknál van :sweat_smile:

3 kedvelés

A láthatatlan ember?

Már itthon ejtőzök, lőttem pár képet nektek! :vaperina:






8 kedvelés

Indul a műszak…happy könnyű Frajdéjt! :+1:

12 kedvelés

Néni beleegyezett, hogy szerepeljen a fotón? :thinking:

Nem tudtam vele beszélgetni, mert nem érteni Magyar! :face_with_hand_over_mouth: :sweat_smile:

1 kedvelés

Azért csak óvatosan, nehogy valaki úgy lássa viszont magát, hogy nem tud róla.
Közszereplőkre más vonatkozik :slightly_smiling_face:

Még pár óra ejtőzés és vége a pénteki műszaknak​:sunglasses:

7 kedvelés

Haha,na erről beszélek !:face_holding_back_tears:Pedig olyan jól indult minden​:sweat_smile:

6 kedvelés

Biztos a homlokodon van a matrica! :grin:

1 kedvelés

Gyönyörködtem benne vagy három másodpercig , hogy milyen szépen kortyolja.Milyen szép buborékok !:poop::rofl:

2 kedvelés

Annak azért “sport értéke” van, hogy tank karbantartás közben nem a megfelelő helyen tekered le az utántöltőt :laughing:



4 kedvelés

Leves a “levesbe” :sweat_smile:

Nem vagy egyedül ezzel :grin::grin::grin:láttam már hasonlót itthon is :rofl::rofl::rofl:

Joe Biden Reaction GIF by The Democrats

Át érzem bánatod
Én keverés közben jártam így
Plusz volt egy szőnyeg tísztítás is SOS :rofl::joy: