Na mizu? Ki mit csinál? (2020.04.-2023.05.ig)

Kösz Kinga ma jó napom van nem vettem annak @Deepfreeze -el remélem nem egy rossz napomon futunk össze… :joy:

Én pedig pont nem szántam annak.

3 kedvelés

Akkor most térjünk vissza a várakhoz: Visegrád


Ha a Törököktől is parkolójegyet szedtek volna minden erődnél, nem tartott volna közel 150 évig a hódoltság, az bisztos :grin:.

Olvasó próba a’la carte:


Én már kész vagyok, a többiek meg kint hagyták a szemüvegüket az autóban…:face_with_monocle:

Fellegek, várak, gőzölők:

10 kedvelés

In dö Dzsob. Nyú pozísön :rofl:

11 kedvelés

Indulás wellnessre :grin::grin::grin::grin:

13 kedvelés

főnök lettél? :slight_smile:

A+ R1 és :rofl: szerencsétlen, gépbeállító, gépész technikus, R1 ide R1 oda . Tanuld meg ezt tanuld meg azt. De hol a bér emelés :thinking: már izgató urat betámadtam

Az első sorból nem maradt ki valami?:grinning:

3 kedvelés

Don’t forget! :joy::joy:

3 kedvelés

Én rendszeresen kifelejtem :sweat_smile:

2 kedvelés

Ki nem? :grin: Ez alap.

1 kedvelés

Jóvanazúgy :joy::joy::joy::joy:

2 kedvelés

Valaki csigát Tamás módra volframacél hiányosoknak ajánlom :rofl::rofl::rofl:

2 kedvelés

Ez alap !Feltöltés megvolt,tekerem össze az egészet elégedetten bambulva azután -Baaaa…!Ha szerencsém van még azelőtt ,hogy átbillentettem de nem mindig​:sweat_smile:

Sziasztok képzeljétek el,hogy jártam.Ma megyek a tankért az aldihoz a foxpost autómatához erre rossz az autómata na nem tudtam ki venni a tankomat,elvileg ha meg foglyák csinálni kapok smst és mehetek az autómatához érte​:blush::grin:így csak én járok ez az ha nem kéri házhoz az ember a cuccokat​:sweat_smile:velem mindig van valami hol elfogy az ss színtű tank most meg ki sem tudom venni az autómatából​:grin:

Én egyszer jártam úgy rossz csomagot raktam be és mikor a kocsiba vissza ültem tudatosult bennem, mikor félre dobtam a másikat. :face_with_symbols_over_mouth: Meg vártam a reggel 8 órát ment a telefon hívás központban kedvesek voltak, megértőek. Meg beszéltük menjek vissza az automatához kinyitják. Amikor ott vagyok hívnak újra megadom a csomagszekrény kódját szezám tárulj :grin:. Sűrű köszönöm és a végére bigyesztette ha valamit elb@knék nyugodtan hívjam őket :+1:. Nem kicsit éreztem magam gyereknek ha valamit elbaknék :pleading_face: hívjam nyugodtan a telefonos hős :rofl::rofl::rofl: segít :sweat_smile:

3 kedvelés

Hasonló van full feketében,hogy éjszaka is tudjam :face_with_hand_over_mouth:és szoktam is használni :grin::stuck_out_tongue_winking_eye:

Én is használom az enyém lidlis piros,hogy lássák amikor kiszállok az autóból és elindulok… :joy: :joy:

1 kedvelés

A legfontosabb látni és látszani :stuck_out_tongue_winking_eye::rofl: