Na mizu? Ki mit csinál? (2020.04.-2023.05.ig)

Ez a DamnVape Fresia

4 kedvelés

3 kedvelés

Mai. Single coil, 0.59ohm.

4 kedvelés

4 kedvelés

Probalkozas mtl- el.

3 kedvelés

Nah ez baromi jól néz ki.

Ironia vagy tetszik. A mod az az uj cube fp. A tank az egy egyszeru aspire 2s. Nem akartam egybol rta- t venni. Dl- bol csak rta- kat hasznalok, de az mtl- el most probalkozok.

2 kedvelés

Legjobb tankot vetted! :metal:

Koszi. Az izze nekem is bejon. Meg porlasztosbol a nautilus gt- t hallom, hogy jo.

1 kedvelés

Komolyan mondtam. Nem irónia

Koszonom. Nekem is tetszik.

Ammit mtl rta- val van tapasztalatod? Rendeltem egyet.

Szuper tank! :smiley: A vattázását el kell találni, sem a túl keveset, sem a túl sokat nem szereti. Kicsit lassan halad át rajta a levegő. De az íz kárpótol. Én nem csalódtam. :slight_smile:

3 kedvelés

Rendben. Koszonom az infokat. Pentekre elvileg itt lesz. Nem birtam megallni, hogy ne vegyek egy rta- t. :grinning:

1 kedvelés

Sziasztok! Hát az Ammit nem egy egyszerű tank, sokat kell vele játszani hogy jó élmény legyen. Viszont ha tényleg jó vattát használsz jól behúzva és a tekerést jól ráengeded a levegőnyílásokra akkor nagyon jó élményekben lesz részed! Kitartás és idegzet kell hozzá. Első fürdés elengedhetetlen, tömítéseket jól nézd át ha sérült amivel érkezik cseréld ki a póttömítésekre mert esetek 75%-ban sérültek.

2 kedvelés

Koszonom az infot. Figyelek majd.

1 kedvelés

Ez is meg jott. Brünhilde mtl. Sikerult is a tekeres vattazas.

10 kedvelés

Sziasztok. Mit csinálok? Olvasgatok. Miről is kellene szavazni? Nem szavazok addig, amíg nem tudom, milyen és hány csoportot szeretnétek létrehozni, milyen célból? Nekem egyelőre még az is elég, hogy van egy ilyen fórum, ugyanis új vagyok. nbukta 77: Jól néz ki a cucc, használd megelégedéssel.

Ammit mtl. Es nem jonnek az izzek​:sleepy::sleepy::sleepy:

2 kedvelés

Szia! Mondtam nem egyszerű az Ammit. Milyen levest használsz, milyen tekerést, milyen vattát?