Na mizu? Ki mit csinál? (2020.04.-2023.05.ig)

Drag Queen Singing GIF by Paramount+

2 Literes pumpás permetező,és glettvas :blush:sima liba :grin:
Nem szakemberhiány van (vagyis már mindenki annak vallja magát ) hanem az árak szálltak el,és munkadíjat annyit kérsz amennyit nem szégyellsz.
Ha kell a meló és van pénz lóvéra úgyis meg fogják csináltatni :wink:

Szerintem ez a hölgy nem vakol :thinking:

Dehogynem, nézd meg a fejét, van rajta anyag rendesen. :rofl:

1 kedvelés

Az igaz, hogy kell a vályogvakolatba szálas anyag, de a lószőr vagy a szizál jobb. Ez túl durva…

1 kedvelés

Mondanám mit tegyél bele ha erős vakolat kell :smile:törek(szalma)és tehénkaki :wink:

2 kedvelés

Azért a már felesleges tégláimat verem szét, mert abban benne van a régi mesterek tudása (is…) Amúgy kár, hogy nem fizet a magamnak fusizás, mert most nagyon vastagon fogna a ceruzám :blush: vehetnék egy új modot, de szerintem nem fizetek magamnak…

Fizess nekem! Csak hogy meglegyen a feeling :rofl:

Úgy van, hogy tehénsz@r a döngölt padló simításhoz kell, a lósz@r meg a falra a simítóvakolatba.

Igen, én is így emlékeztem. Van aki hajat tesz bele, de én az ilyesmitől undorodnék… Akkor inkább a lócitrom :crazy_face:

Akinek dani- a van kinek mennyire karcolodik vagy mennyire karcos a fem resz alul felul? Tudom hasznalati eszkoz, de ma az egyik minin karcot fedeztem fel. Es en nagyon harklis vagyok az ilyenekre. Vagy beteges?

Sajnos könnyen karcolódik és elég undorítóan is néz ki, de szerencsére itt vagyok és féláron minden titán minit átveszek, természetesen csakis felebaráti szeretetből. :rofl:

Az enyém is már karcos itt-ott, csak engem nem izgat. :grin:

Ja jöhet megveszük…

Eladni nem fogom ezert. Nem a titan. Azon meg semmi nincs. A feketen van egy pici. Tul elem. Max , ha idegesit veszek meg egyet. Ilyenkor az szokott tortenni. :grinning::grinning::grinning:

Pedig Janinak jó lehet még trágyázni a fekete dani. :rofl:

Titánt ne vegyél, nehogy megvedd előlem. :sweat_smile:

Majd nekem is ez lesz a munkas irodai. A masik meg itthoni. :grinning:

Egyébként egy kis polír és ezek a mikrokarcok eltűnnek…azthiszem.

Másra nem jó úgyse

Nem veszes. Csak az en szemem ra van allva az ilyenekre.

Ez egy 118500 slukkos Dani. Az alja természetesen picit felfényesedett, de bőven korrekt maradt az egész…

1 kedvelés