Na mizu? Ki mit csinál? (2020.04.-2023.05.ig)

Akkor megint rosszúl választottál!:grin:

Sehogy, kivágtam a francba.

ilyen fekete valamit akkor látni amikor az utat csinálják,aszfaltoznak​:grin::sweat_smile:de még lehet ebben egy pár lövés​:grin::sweat_smile:

Olyan volt mint az uszok.

Ez mindennek ad egy enyhén darkos, pirított magvas ízt…:star_struck::nauseated_face:

1 kedvelés

Ki mit csinál? Én ezt:

Ha valaki megfejti, hogy éppen mi folyik, az erősen ügyes :laughing:

1 kedvelés

Szétvered az aegist? De miért? :rofl:

Palázó kapapáccsal vályogfalról vakolat leverése közbeni pihenőidődet töltöd :rofl:

1 kedvelés

fotózással, írással halogatod a munkát? :smiling_imp: :grin:

1 kedvelés

Ez nagyon közel járt!!! Gratulálok!
Csak éppen fordítva… A kalapáccsal vályogtéglákat verek szét, hogy vízzel feloldva tapasztáshoz alkalmas durva alapanyagot nyerjek :grinning: Itt a nyár, csupa móka az élet. Tegnap betoncsiszolás, majd kerti tó növényesítés, ma tapasztás.

Kikérem magamnak! Félóránként bejövök, hogy a hiányzom-e valakinek a home office alatt :joy:

Akkor szakmabeli vagy csak én nem home office​:rofl:

Amúgy isten ments! Ez az egyetlen melós modom. Tudom mások panaszkodtak, hogy kopik, de nálam ez már jó pár éve szolgál, és semmi baja. Az eredeti Millennium mondjuk túlzás a tetejére, de vigyázok.
Apropo: van jó ízű kimondottan melós MTL tank? Nem feltétlen fémpalástos, hanem valami t"törhetetlen" műanyag csoda?

Pedig a legjobb a fizikai melóhoz a fémpalást

Dvarw! Veszel 2-3db-ot. Egyiket befogod melóra! Ennyi! Nem kell túl gondolni!:grin:

Szakmabeli? Te mivel foglalkozol? Én amúgy grafikus vagyok :grinning: A logotervezések kreatív része például ilyenkor is megy… Amúgy csak műkedvelő vagyok, mert ilyen munkára amúgy sem lehetne szakembert találni. Meghallja egy kőmíjes, hogy tapasztás, vagy vályogvakolat, sikítva szalad el…

Persze!

image

Ez a kutyadobálós szett Klaudiának :grinning: Én túlzásnak tartom. Ki volt ez az idióta? :rofl:

Majdnem​:grin:rokonszakma​:joy:nyílászáró beépítő vagyok :smiling_face:
De valamelyest “konyítok” a kőműves szakmához is azt hiszem az az eredeti szakmám :rofl:
Jó pénzért tuti elvállalná a mester :joy:

Amióta szakemberhiány lett, konyítok én már (szinte) mindenhez. Mondjuk a vakolás simítórészét a 'zasszonyra hagyom abban ő a mester :grinning:

1 kedvelés