Na mizu? Ki mit csinál? (2020.04.-2023.05.ig)

UK. Öntik rám az email, de tök feleslegesen. Szinte 10 percenként kapok egyet, de a lényeg végre megérkezett:

2 kedvelés

Jó vastagon fog a ceruza :frowning:

Sajnos beigazolódott a gyakorlatuk… Amúgy akkor te duplán fizetsz áfá-t nem? Mert gondolom az angolt is megfizetted. Kettős adóztatás tilalma? :thinking: Mert ha csak a kettő közöttit kellene fizetned azt még “megérteném”. Ja nem. Azt sem. :money_mouth_face:

Az Egyesült Királyságon kívüli vásárlók az Áfa nélküli árat fizetik.Legalább is a Creme de Vape-en úgy van.

If you are a non-UK customer, the first time you place an order, you will be shown the VAT inclusive prices up until you choose your delivery country in the cart, at which point, the VAT will be deducted from those items already in your cart, however if you continue to browse, the prices will continue to be shown inclusive of VAT until items are placed in your cart. We advise you create an account, because your tax status will then be set so that when you’re logged in, all pricing will be shown without VAT across the whole site.

3 kedvelés

Hogy lett az áfa alap 27k? :thinking:

Ott van részletezve.Az áru értékéhez hozzájön ez+az. :grin:

Ha jól értem, akkor kb 28*428+ vám. Ez az áfa alapja

Vám az nincs,de a szállítási ktg. meg a DHL szolgáltatási ktg. rárakódik.

1 kedvelés

Na de mi? Vám 0, akkor a szállítás volt 14k?

Így néz ki:
12k
0
Majd ugrunk a térben és időben és lesz az áfa alap 26k

Mit nem látok? :sweat_smile:

Igen, ez a 12k.

1 kedvelés

Max. 7k fizetnék+ fel is jelenteném.

A vám eljárás lefolytatását akkor is kifizettetik,ha 0 Ft a vám.Valamiből nekik is élni kell​:joy:

Én ezért nem választom soha a dhlt eun kívül. Egyszer hagytam, hogy lehúzzanak…

1 kedvelés

Nem a legolcsóbb,az biztos.

Még eun belül is kiver a víz a 17 eurós szállítástól, de lehet csak túl sokat vásároltam csájnából ingyen.

2 kedvelés

@Peva71 isteni ez vapehouse big c, most vattáztam, mire betört volna a vatta, már el is halálozott. :joy:

Kb 5 milli ment át rajta…

3 kedvelés

Megnéztem kiváncsiságból:


11 Fontos tankot 42-ért szállít a DHL​:joy:
Van Royal Mail is,én anno azt választottam,az “csak” 11 Font.

2 kedvelés

Dhl, én így szeretlek. :sweat_smile:

Többet én se fogom az biztos. A szállítás is drága, de még így is megérte. A DHL-es lehuzassal együtt is, de így már azért nem akkor a boldogság. Természetesen az otthoni árakat figyelembe véve írom mindezt.

Én DC vel szoktam így járni.
Most új vattázást csináltam a v9-be, és már 3szor töltöttem újra, de még jó a vatta.
Eddig mindig csak levagtam egyenesen a végét, aztán annyi, most viszont ferdén vágtam lefelé -befelé. Nem tudom van e közé hozzá

1 kedvelés