Na mizu? Ki mit csinál? (2020.04.-2023.05.ig)

Neked az már teljesen OK is, grat :+1: (februárban kezdtem 115.5 kilóval, ma reggel voltam 104.3…ellentmondásos ez. Takarékos az anyagcserém, enni meg szeretek/szerettem. Úgyhogy elég nehéz ügy.).

1 kedvelés

Jól haladsz nem kell kapkodni…én mondjuk nem fogyoztam semmit…így alakultam :grinning: :man_shrugging:

Akkor ha holnap levágom a füvet remélem fogyok ? :thinking:
De jó nektek :hugs:

hey, a -11kg 2-3 hónap alatt szuper…így tovább.

1 kedvelés

2.5 hónap…a kitűzött cél a 100. Sose voltam atlétaalkat :roll_eyes::grin:

@Zolika lehet benne valami. Sok füves milyen csontsovány… :roll_eyes::joy:

3 kedvelés

A végén rábeszéltek :thinking:de nagyon szakad a hó mire hazajövök melóból :grin:

32 évesen még én is 105kg voltam (180cm magas). Aztán megelégeltem, hogy ex hosszútávfutóként lihegve vonszolom fel magam bármilyen emeletre

Voltam én is 136 is…de az már nagyon kutyaság volt :roll_eyes:

Most erről eszembe jutott, hogy 32 évesen 50,5 kg voltam. És ezt onnan tudom ilyen pontosan, hogy tesóm beszerzett egy digitális mérleget, gondoltam kipróbálom. Ráálltam és kiirta, hogy sos. Gondoltam ez gáz, hogy még egy mérleget se tudjak használni, úgyhogy leszálltam róla, újra ráálltam, de megint sos. Harmadszorra vettem észre, hogy ott volt egy tizedes vessző :joy: annyira röhögtem saját magamon, hogy szerintem az a fél kiló még ott helyben lement​:joy:

3 kedvelés

Pálcika pálcika : kis szék hóember = II:48 :wink:

1 kedvelés

Igen,kb annyira idiótának éreztem magam :joy:

A summer body úgy néz ki nálam tele kajálok magam , kíálok határ az udvar közepére , felhúzom a pólót , kidülesztrm a hasam , böfögök egy nagyot várom felfigyeljen a szomszédság . Lássák minden baj ellenére én még eszek nyugodtan eleget van miből és van hova :rofl::rofl::rofl::rofl:

5 kedvelés

Az én szomszédaim ha kerti sütést tartanak zöldséget grilleznek… :nauseated_face: itt nagy sikered lenne… :joy:

1 kedvelés

Megyek rohanok sütünk ökröt :pinched_fingers:

Nem ismerik a grillezhető húst?

Tudod az a trendi ha olyat eszel aminek nincs szeme . :grin: De ere gondolok akkor a borsó és a kukorica hova kerül náluk :rofl::rofl:

ezek nem… :grinning:

Amúgy én is nagyon szeretem a zöldségeket pl krumpli puré kis husikával vagy saláta orosz húsos , cézár , tofu is jó kis szalonnával :rofl::rofl:

1 kedvelés

Soha nem értettemazokat akik bocinak gondolták magukat és minden zöldet kétpofára zabálnak…mondjuk én meg a másik véglet vagyok hús hússal

persze én is így hagyma tojás.,paradicsom kalbász stb… :grinning:

1 kedvelés