Na mizu? Ki mit csinál? (2020.04.-2023.05.ig)

De ha javasolhatom az említett márkát nagy ívben kerüld!

Köszi. A nevem el van írva, azt gondolom észre vetted. (Glasza Gergő-t írtak rám)

Szerintem jó vasak a lexusok…

1 kedvelés

Ehe a titkos ügynök :rofl:

Na mond már mit tudsz róluk?

1 kedvelés

Elég sokat. Nap mint nap hordom őket a szalonokba. Kinek mi. Nem azt mondom, hogy ha ingyen adnák nem fogadnám el, mert ha el tudnám adni az ára jól jönne. De amúgy semmire valók. Még a szerelőik is azt mondják, hogy felejtős!

1 kedvelés

Háát nem tudom lehet…feleségemnek mindig 0km-es opel corsái voltak most is az van én nem szeretem de nincs bajuk soha…számít szerintem ki használja…én a fordokat szeretem sokan meg azokat utálják… :man_shrugging:Nekem szímpatikus autók a Lexusok bár soha nem vettem.

Polaris Slinshot? A masik veszelyes utod.

1 kedvelés

Persze, itt kezdőDÖTT. :grin:

Nem mindegy mit vesz az ember a pénzéért. Volt nekem is már pár autóm. De a Lexus-om minden fillért megért. Azóta is áldom a napját hogy megvettem. Hozzáteszem nem is egy elterjedt típus így szerelők se sokan értenek hozzá. Online home learning beindult nálam is mikor megvettem és hát kellett is az elején a “tudás” megszerzése. De nézzük mire is költöttem eddig? Fékbetét, féktárcsa, koppanásjelérzékelők (ez volt a legzsebbenyúlósabb eddig ~50k) egy két hidraulika cső…és ennyi…ja el is felejtettem mondani, még bejáratós szalon állapotú a gép…420ezer kilóméter van benne csak.
Egyébként:

Nekem a 430-as van, ami még szintén V8 és már tovább fejlesztettek rajta ezt azt, de még nem a műanyagminden kategória és felső osztályt képvisel. Szóval megérős.

3 kedvelés

“Csigalom nyuga vér”
pont ezt szoktam mondani itthon ha valami probléma van :slightly_smiling_face:

Marie Curie még mindig ólomkoporsóban van. :grin:

Az autónak nem 4 kereke van?
Nehogy azt mond,hogy a Náder bicskára mindig kell a “bajusz”. :slightly_smiling_face:

Az autónak igen. :grin:

@Zoli76 megirigyeltem a tested, az első nap. Érzem, hogy vékonyodtam. :smile:

Azt hiszem kelleni fognak a desszert aromák…

Ne csináld ! Miből adjak le ha nagyon gebasz lesz ? Most tartalékoltam :joy:

1 kedvelés

Nézz tükörbe, nekem bevált. :joy:

Egyébként jön a nyár és nem jön rám a bikini.

Nekem az bmeg nem jött be…akármelyikbe nézek mindig rommá törik:D

Ha ez lesz a nyár, már tavaly kész volt a nyári testem :grin:
(Ami rám jön a 20 éves ruhatáramból, az a sál…:roll_eyes:)

Jöhetsz kertészkedni…136kg induló most 95kg 1év alatt.

2 kedvelés