Na mizu? Ki mit csinál? (2020.04.-2023.05.ig)

az előző macsekom pont ilyen volt…19évet élt :purple_heart::cat:

10 kedvelés


6 kedvelés

Reggel és sportolás után. A 3mg ilyenkor sem szédít meg, de a th-t erősebbnek érzem…pár slukk erejéig

Meló ezerrel…

6 kedvelés

Nekem is reggel, illetve éves után. :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Wow, de gyors vagy, én mindig tökölök vele. :rofl:

Kb erre is számítva húztam haza onnan a covid kitörésekor. Az az ország a pokol egyik bugyra annak aki nincs elhülyítve. Láthattuk ezt az ottani covid intézkedésekben is. A vape gyógyszertárakon kívüli tiltása is ugyanannak az érdekkörnek az érdeke mint a génmódosító vakcina…

1 kedvelés

Szerencsére itt Ungarn….nem dohányzom,és nem is tudtak rávenni hogy oltassam magam hiszen a tűtől is félek jelszóval :joy:


Ja,és ez csak a jobb karom :joy:

6 kedvelés

Hát… hát akkor ezt a szomszéd kisfiú rajzolta :sweat_smile:

Sajnos nem,de összegről nem merek írni amivel eltemetnek :joy::joy:

Sajnos? A szomszéd kifijú jobbat tud? :grinning:

Mami,és a másik oldalon a lánya de van férje így nem az esetem :joy:vagyis de de inkább mégsem​:grin::grin::grin:

Ez így kusza. A maminak van férj vagy a lányának? És a mami az eseted vagy a lánya? Vagy milyen párosításban kell elgondoljam ezt? :rofl:

Ha választhatok,mert ugye 50%esélyem van akkor inkább az “onoka” :crazy_face:és igen mindkettő lány :grin:

Egyre jobban belebonyolódsz. Ez egy komplett kapcsolati háló :rofl:
A lényeg akkor, hogy egy nővel varratnád magad. Vagy te varrnád a nőt? Vagy inkább hagyjuk? :rofl:

Hogyan is írjam​:thinking: nem a létfenntartás lenne a cél hanem :thinking:az a másik fajta,naaa tudoooood :joy::joy::joy:

Igen, ilyesmiről már én is hallottam :sweat_smile:

Olyan harmincasok az unokák én meg most múltam 28……akkor az épp megfelel (nekem ) :joy:
Igen,igen szóbeszéd itt falun csak a szájá……ba….ra ne vegyen a falu népe :crazy_face:

Mit csinálok? Ülök a konyhában és gőzölök. Természetesen M-type. Elégedett vagyok, mert végre kiköltöztettem a helyükre a muskàtlikat, amik már idebent nekiálltak virágozni. Ahogy végeztem, eleredt az eső. Alig egy óra múlva meg kezdhetek dolgozni.

6 kedvelés

Erre a kérdésre én csak annyit szoktam válaszolni, hogy kb 30 óra :wink: :smiley: