Na mizu? Ki mit csinál? (2020.04.-2023.05.ig)

Mi megy a kazánba? Milyen ízt szívsz a sörhöz?

1 kedvelés

DC Pistacchio. Mint írtam fentebb, ez a tank kihozza az aromának a testes dohány jellegét és ez passzol a kesernyés Pilsnerhez. Chill van.

4 kedvelés

Jap na amikor van akksi töltőd de csere akksid nincs :sweat_smile:. Akkor van vaper a melletted de neki nincs töltöje de van félig merült csere akksia :roll_eyes:. Megoldás van drót vatta mtl tekerentyű parosítva félig merült akksival. Saját töltőn :metal:

1 kedvelés

Vasárnapi nagytakarítás level végtelen (kineveztem annak​:roll_eyes::grin:) nyolc óta zúgatok a lépcsőháznak :joy::church:

Imádom ezeket a nyugis reggeleket, de még egy zulipán idén és megőszülök​:rofl:

8 kedvelés

Én mindjárt kapom elő a flexet, egy kis betonacél vagdosásra, csakhogy a környéken élők is érezzék a törödést. :joy:

2 kedvelés

Nos, ez már tulipán, és nem valami csmell…:rofl:

Ez egy fénykép részlete, csak szólok​:wink:

4 kedvelés

Én biztos nagyon utálnálak érte​:rofl:

Én itt a lelkemet is kidolgozom a szomszédok kedvéért. :sweat_smile:

Ha csak előveszi, az csendes még attól.

Ha be is kapcsolja​:point_up:

Nálunk ilyenkor csak az alkesz szomszéd hangos, az is majd délután eddát “énekel” :sweat_smile:

Abban biztos vagyok. Viszont te a flex-el, meg @Zoli76 az uj fehér színű bútoraival, nagyon tudtok hatni a szomszédokra…:rofl::rofl::rofl:

Szombaton se panaszkodtak a bontokalapács miatt, szerintem örülnek neki. :grin:

Csak 3 darab 2 méteres 8mm-es szálat kell félbe vágni, mire felbosszantaná magát már kész is vagyok.

Ne, valamelyik dzomszéd flexel​:rofl: most állt neki​:rofl::rofl::rofl::rofl:

Elő a flexet, úhúh. :rofl:

Black Orpheus Dancing GIF by Fandor

3 kedvelés

Töltő karbantarás…volt benne kosz bőven…

11 kedvelés

Na, akkor én is leírom…15km futás után temetés volt. Egy hatalmas patkány és 1 vakond volt a macsek éjjeli zsákmánya…szépen elhelyezte, hogy mindenki lássa :grin: Mivel lerágta a fejüket ezért megkíméllek titeket a vizuális prezentálástól. :grin: Szóval ezeket temettem el még ebéd előtt

2 kedvelés

Vicces dolog, ha a barátaidnak van ilyen külső kamerájuk.


Mondjuk semmi dolgom nem volt arra, de hát olyan szép idő van, gondoltam, csak elsétálok már, érezzék a törődést.

1 kedvelés

Cute Cat GIF

Ügyes cica​:blush:

1 kedvelés