Na mizu? Ki mit csinál? (2020.04.-2023.05.ig)

Neem, az a lakásfelújítasos vackoké… :grin:

Tank szerelés kicsit másképp

Mivel nem tudok még aludni, ezt már két hónapja készültem felépíteni. (Nehéz fotózni) :slightly_smiling_face: valamiért tetszik. (95 cm).

11 kedvelés

El maradt házi pótlás agazi tekercs izítás


4 kedvelés

Ez nagyon frankó :+1: ilyet vadászok a nappaliba!

Arra vigyázz, én cseréltem az óraművét folyamatos járású hangtalanra, mert a legtöbb ilyennek ketyeg… :muscle:

1 kedvelés

Engem nem zavar imádom a régi fali órákat is.
Szépen ketyegnek nekem olyan relax filinget ad.
Az ilyen csilli villi digitálisokat meg kivetítősöket rühelem.

Nálunk sem engem zavar elsősorban :wink:de amúgy el is szoktam a ketyegéstől …

Ennek az az előnye, hogy egy klasszikus csörgőórás dinamitos rajzfilmbombát meghallok :sweat_smile:

Tegnap házassági évfordulós éjszakai libegőzés, igaz még világosban.

(a fehér a nejem lába mielőtt még…)

12 kedvelés

Én is azt mondanám :smiling_imp:

Na akkor egy szűk keresztmetszet a hétvégéröl képekben.





Haverok, Buli, Fanta :joy:

9 kedvelés


Első építés pipa :slight_smile: Aspire mod, Berserker v3. Hát hogy is mondjam… még szoknunk kell egymást :smiley:

11 kedvelés

Konyha befejezgetése, pakolászás (nem szeretem, megváltoztak a rendelkezésre álló helyek :grin:és sok a bizbaz).
Illetve egy németből szerzett ClassDAudio SDS-470c (Usa) végfok upgrade zajlik​:muscle::+1:
(Aztán biamp próba)

és Banán :grin:

A kijelző színvilága gondosan követi a gyümölcsét.

8 kedvelés

Megérkezett a kis Nautiluska,most tesztelem .
Eddig nagyon bejön.

12 kedvelés

és milyen porival?

1,8 Ohm-os a pori

Tamás üzent innen Vaperina <noreply@vaperina.cc> ezt írta (időpont: 2022. júl. 20., Sze 20:04):

1 kedvelés

Csinos rakéta! :grin:

Délelött zsíros gőzök Legénden:

Délután szélvihar Szentlászlón:

Egész éjszaka áramszünetek Nógrád megyében:

Meló van, de nem csüggedek, mert:

"Raktáraink tele tankkal,
Drótjaink villanyárammal.":loud_sound::musical_note::notes::musical_note::crazy_face:

(részlet: Waszlavik Petőfi Velorex Ullmann Mónika Lovag László verse):grin:

13 kedvelés

Akkor munka után jöjjön egy kis elektro prn. A régi darabok ahogy írtam ha kapok a kollégáktól amit lehet berhelni azt fogom is :grin:.


Probléma ikonn 200 tocsaban landolt :scream:. Javítva munkába takarítás forrasztás most pirít sajna nincs kép rendelve Ali-tol sajna szeptember 4-15 közt :sweat_smile:.

Rev gts 230w tc box hiba jellege se kép se hang se pirítás . Diagnózis 510 conect jó van ellen állás és alap diódás mérés mellet 1.27 V számol. Usb bemenet szintén van ellen állás V azonos . És a hoppá az kis mocskos ott sarokban


Nem hiszem el nincs ellen állás

De már remegő kézzel nem forasztok sör behatása allat és nem a sör miatt remeg a kezem nem alkesz most tartok 6. Nappal 12 óraban és van még egy nap

9 kedvelés

Azért vetkőzik a kicsike​:grin:

8 kedvelés