Na mizu? Ki mit csinál? (2020.04.-2023.05.ig)

Ez így volt tényleg 10-en db volt nálam mindig…

Nyomorult “patron” 1.8 ml-t tudott, direkt csak 1.2 körül öntöttem fel, de úgy is folyt. Így visszagondolva, nem volt egy versenyképes opció :grin:

Viszont a legelső E-health csomag kis cigiformában lévő liquid ízét évekig kerestem…de nem lett meg. Ilyen kis édes vattacukros szerű izé.

Régen minden jobb volt.

(Kivéve a vape :grin:)

2013-ban vettem egy Kayfun lite-ét meg egy semovar csővet nem volt több gondom…

1 kedvelés

Én átálltam a sötét oldalra… Utána pár évig nem is futottam bele komolyan a vape-ba.

1 kedvelés

De most már itt maradsz úgy néz ki…

Nagyon úgy fest…vape-és fórumfüggés alakult ki.

2 kedvelés

Tényleg csak 1.8ml fért bele, de azzal elvoltam közel egy napig…24mg/ml-es nikkel :grin:
Hangsen USA Red Mix…óóóh azok a régi szép idők

2 kedvelés

Én 36-oztam is…a Hangsen kész liquidekből lehetett rendelni még olyat is​:grin:az volt a kedvenc. T5, Camtel, USA MIX, és társai…

1 kedvelés

Bizony igy 36-24 aztán már feleztem…

2 kedvelés

De az a kis süvegcukor aromizer izé az üvegszál bajuszkájával 1.5-ös magon, meg a vatelines tankpatronok nemigen tudták visszaadni a 36-ost.
Most lehet hogy odaba…na Expromizerből :rofl:
Utána a Qzi fémszövetessel már én is “lementem” 24 meg 18… Persze 70 pg/30vg.

Megkóstoltam a 100-ast is (ami aromázva 90-es volt inkább​:grin:)

Bezzeg a 100PG-s 20mg/ml-es alapot tisztán velem kóstoltattad meg :joy: :money_mouth_face:

Még egy emlék: Inkvi meg valami idősebb figura (mert cigiízt kerestem akkor is :roll_eyes:) küldtek a szuper kincs aromájukból egy 5 ml-es kóstolót.
Hallod, akkora frissen füstölt kenyérszalonna íz vert szájba, hogy kenyér nélkül nem ment le 2 slukk. Fertelem volt :grin:de füstös, valóban…a kézfejemre tette egy cseppet, a szappan nem hozta le :rofl: követtek a kutyák a Keletinél…

És gazdagodtál egy tapasztalattal :grin:

Itt a tavasz (majdnem), indul a magaságyás projekt. Vörösfenyő deszka, tung olajjal kezelve, sosecsináltamilyetszopnifogok. :joy:

5 kedvelés

Vetté’ vóna jófajta betonyból valót! Akkó’ nemszopná’… :grinning:

1 kedvelés


Ehhez a Holt-Tisza parti stéghez csináltam egy hozzátoldást.Nem kicsit volt szopó roller.Bal oldali régi bejáró elbont,pár szál cső leüt az iszapba,zártszelvény hegesztés,rá akác deszka.Majd hintaágy lesz rá készítve. :slightly_smiling_face:
Megjegyz.:a kép tavaly készült. :grinning:

Lombkorona setany. 60 millaert. :grinning::grinning::grinning:

3 kedvelés

Mifelénk ilyenek mennek tarvágással :joy::joy::joy:
Kész van ?
Kész.
Lóvé a zsebbe,ennyi :joy::joy::joy:
Hogy meredne meg……

1 kedvelés

Azaz, azt kellett volna. De ez ilyen jófajta házi copás, mert miért ne. :sweat_smile:

Gondolkodom. Főnök lebaszott valamiért hogy nem csináltam meg, magyarázott de fáradt az agyam meg nem is érdekelt…most meg nem tudom mi a fenét kéne csinálnom? Ha felhívom az elég gáz, ha hazudok hogy nem értem rá (megint) az is​:exploding_head::exploding_head::exploding_head:
Gondol, gondol…

Think Winnie The Pooh GIF

3 kedvelés