Na mizu? Ki mit csinál? (2020.04.-2023.05.ig)

Előbb levettem a ruháját, majd fogkefével adtam neki csap alatt, mármint a ruhának, én ilyen kis romantikus alkat vagyok. :rofl:

Valentines Day Love GIF by NewQuest
:rofl:

1 kedvelés

Vadászom az utolsó cseppecskéket a villamosból.
Tankot már nem töltök fel vele de a kostolókazánba még jóaz​:smiling_face_with_three_hearts:

13 kedvelés

Csak nézelődtem, ha valaki keresVaponaute-t most akcijjjjóóóós

És a Journey NET 1122 Ft átszámítva :blush:

5 kedvelés

Normális vagyok és már papírt is kaptam róla​:blush:
Öf orvosi alkalmasság :heavy_check_mark::heavy_check_mark::heavy_check_mark::heavy_check_mark::children_crossing::baby_symbol:

10 kedvelés

Gyönyörű. A kompozíció címe: A piros madár Kayfunba pottyant :rofl:

1 kedvelés

Szerintem inkább a piros madár egy kayfunt tojt. :rofl:

Az elhelyezés alapján kloákayfun.
Ha egyszer születik egy denevéres kép, az meg a shikakayfun lesz.
image

Hogy manapság bárki bármiről kaphat papírt…
:smiley:

Ráadásul milyet.
Nekem sárga van,a templomban is fütyülhetek. :laughing:

Én ilyen szektás rendezvényekre nem járok. Félek tőlük :flushed:

1 kedvelés

Én is csak fütyülni járok oda. :upside_down_face:

Ja, az a csávó a fekete csuhában, amikor elkezd kántálni…mintha készülnének feláldozni az embert. :sweat_smile:

1 kedvelés

Ha ismereteim jók, volt rá példa.Állítólag. :thinking: :laughing:

Üveget szedtem…én suta majom, elejtettem a kf prime clone tankomat​:disappointed_relieved: és mi volt benne? A Flaschenduns Brown Tabak lötyim utolja. A beszerezhetetlen.
Pótüveg keresés, talán van 1.
Eddig semmit nem törtem el :confused:

Lett üveg, yess :+1:

2 kedvelés

Ha megint ilyesmit csinálsz szólj és körbe nézek hátha van adok szívesen bármit…

2 kedvelés

Próbálok nem ilyet csinalni, de köszi :hugs: igazság szerint megbotlottam a xarrá kopott habpapucsomban :roll_eyes::grin: a 14 hónap alatt 1 driptipet hajlítottam csak meg egy kicsit​:grin:

az jó én az első években sok mindent kinyirtam pontosabban tönkre ment akkor még szarabbak voltak a cuccok…

1 kedvelés

Hát, igen…a cipzáros dupla EGO 650 szett. Egyiknek a gombja 3 napig élt. A masiknak az akkuja 2 hónapig.
Ez csupán azért nem zavart, mert a bajuszos Halmizerből úgyis kifolyt álltában az 555 :grin:

1 kedvelés