Na mizu? Ki mit csinál? (2020.04.-2023.05.ig)

Türelmes :blush::joy:

Ha csak te, az rendben van. Ha csak én, az is. De, hogy mindig mindenki??? Ez fura. Vagy nagyon összefújta a szemetet a szél, vagy … ki tudja? :joy::joy::joy:

Egyszerűen nem értek hozzá ennyi a lényege :smiling_face:
Sajnos van olyan hogy vásárolni is kell valamit .
Nekem például ha hegesztek kilyukadnak a zoknijaim,nem megvarrom( mert nem tudok és nem is akarok varrni) hanem veszek újat :wink::grin:

Voltam kiskezétcsókolom,voltam !!! :joy::joy::joy::joy:

Csak ennyit kérdeznék az emberünktől?

DE MIÉRT???

Erősen keresem az összefüggést a hegesztés és a zokni között. Bár zokinhegesztésről már hallottam :rofl:

Nem érthessük mi eztet asszem sohasem. :joy::joy::joy::joy:

A forró salaktól kilyukadhat,pláne ha strandpapucsban és susogós mackóban nyomod! :joy::joy:

Vagy annyira nehéz lenne ezeket leírni:
BASSZUS FIÚK,LÁNYOK IGAZATOK VAN

Tudnék mesélni acélbetétes bakancs gyorslevételekről :joy::joy::joy::joy:
Hát a cunderről még többet ha beleesik a kantáros gatyóba és a gravitációs gyorsulásáról egészen a nem fehérneműigről​:joy::joy::joy:

Vagy mikor a magasból beesik a hegesztőpálca a pólodhoz

Vagy mikor egy pár órát pajzs nélkül hegesztesz és este meg homok van a szemedben

Az érzés megfizethetetlen

Egy a lényeg akkor,ne nézz tv-t és ne kapcsolják fel a villanyt​:joy:
És a krumpli !!! Az legyen mindíg otthon :joy:

Csak mikor nyitnád ki a szemed de nem bírod! :joy::joy:

Azt is szerettem mikor a kopasz fejemre ráesett a forró hegesztőpálca darabja! na azután mindig hordtam valamilyen sapkàt

Sziasztok! Látom minden rendben. A hangulatfelelős topon.
Mindenki(nek) ezerrel pörög (a vérnyomása).
Jó látni, hogy van ami sosem változik. :joy:

2 kedvelés

Én meg éppen csak hazaérek, majd a munkában lefárasztott maradék agyammal azon kezdek el gondolkodni, hogy vajon milyenek lehetnek azok az órák, amiket hegeszteni kell. :sweat_smile: Asszem, iszok egy kávét.

1 kedvelés

Ugyan dehogy. Minden változik csak a Boltzmann állandó. De lehet ezt má mondtam eccer :sweat_smile:

Egy volt tócóskertinek,Povolny-s,és most hadházinak ? Naná hogy a vérnyomásom rendben van :joy::joy::joy::joy: