Na mizu? Ki mit csinál? (2020.04.-2023.05.ig)

Na azért a Taifunnal már pariba van a Micro. Én Szabival gyártattam hozzá egy 23-22-es és egy 23-16-os szépséggyűrűt és a Dvarwokkal is mutatósabb!

1 kedvelés

Helyileg hol vagyunk most ? Szép a kolbász,és ha finom is akkor indulok :joy:

2 kedvelés

Később azt hiszem érkezni fogok ennek látván :grin::joy:

2 kedvelés

Most készülök éhgyomorral futni (tenap du 5kor ettem utoljára) …szóval kár volt meglátnom :slightly_smiling_face: Még a kenyér is minőségi kovászosnak néz ki

2 kedvelés

Most ha fent a chatre kattintok, ezt hozzá be. @Donat ne csináld ezt velem. Elő kell vennem a fagyobol a hurka kolbászt :joy::joy:

2 kedvelés

Köszönöm @Peva71 :heart: Ezt a hibát én is észrevettem. Hamarosan javítom! :slight_smile:

3 kedvelés

És dobsz egy kolbászt a sütőbe utána :joy:

1 kedvelés

Nehogy megfázzon a torkod :face_with_hand_over_mouth:

2 kedvelés

Megsütöm és felvágom, így jó? :slightly_smiling_face: Azért köszi az aggódást​:joy:

1 kedvelés

Nagytakarítok, fürdetem a madarat, közben citromos kólát szívok :roll_eyes::grin:isteni …
Képektől megkímélném a bandát :rofl:

2 kedvelés

Az a hiba, hogy nincs a fagyómban hurka kolbász. :confused:

Ha jársz erre, ezen a hibán tudok segíteni :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Nekem fagyasztóm sincs nemhogy KÓBÁSZ :joy:

1 kedvelés

Hat az enyemben sincs. Es sajnos a nemetek nem is esznek ilyeneket. Nem baj, majusban egy kis csalad latogatas. Majd ott lesz hurka-kolbasz.

4 kedvelés

Jó reggelt, mi a gyerekkel egy jó fokhagymás lángost nyomtunk reggel a piacon :laughing:

6 kedvelés

Azt akkor garis cserére azonnal :roll_eyes::grin:

Sajna az enyémben sincs​:disappointed_relieved:de most nic se…

Tudtok élni :sweat_smile:
Most másztam ki az ágyból, iszogatom a kávém meg stírölöm a vásznat.
2 lehetőség van mára, vagy lesz ebéd vagy haladok a képpel… tegnap nem sokra jutottam…

8 kedvelés

3 kedvelés

A pólót nem találtad el :grin:
(A boxert igen) (a bajusz se)

Szóval nem Queen, hanem Streetmanager King.

Jól látom mintha megugrott volna a hölgy a szoknyája alá nyúló kéz miatt ? :thinking::face_with_peeking_eye::face_with_hand_over_mouth::joy:

1 kedvelés