Na mizu? Ki mit csinál? (2020.04.-2023.05.ig)

Szörnyű egy jószág, fél méteres drip-el, még nem mertem szétszedni

Finom kazán. :blush: Kíváncsi vagyok a véleményedre.

2 kedvelés

Én láttam el instrukciókkal :smiley: …nagyban nálam ez a saját gondolat vált be. 1L-t én sem dunsztosban keverek, de 3L-t igen. Egy jó tölcsér kell hozzá és egyedül is kivitelezhető, de ő még csinálja csak az elsőt segítséggel.

2 kedvelés

Igen, említette, hogy sokat segítesz Neki. :blush: Ez fantasztikus! :heart_eyes: De ez a dunsztos dolog is király. Egyre jobban tetszik az ötlet. Nekem nagyon pepecselős 2x 1 litert kikeverni. Még szerencse, hogy most nem kell. :sweat_smile:

2 kedvelés

4.25L-es…annyi kell a 3L hez, hogy kényelmesen kezelhető legyen. Könnyű tisztáramosni, steril és piszok olcsó! Kb 600ft egy ekkora.

1 kedvelés

A tetejét kivéve tetszik :blush:
A hosszú driptip nekem túlhűtötte a gőzt, de egy próbát megér.

Ráveszem magam, kíváncsi vagyok mi sül ki belőle :star_struck:

3 kedvelés

Ha jó látom ez v2, volt ilyenem, ezzel a drippel, bár ritkán használtam, mert nem szeretem a fémet, egyébként király driptip, ja meg volt v3, az is ezzel a driptippel, szóval láttunk mi már mindent is. :rofl:

Tudod, éghető anyag, oxigén, hő… :grin:

Ez most inkább kifakadás . 2 mostmár 3 napja folyamatosan kiszökött a kutya ami a szomszéd rohadt kerítés szakasza miatt van . Nem igazán lehet vele beszélgetni. :face_with_symbols_over_mouth: A K kutya jelenleg nettó -100k a pénztárcámnak. Telefon kijelző, dl mod :sob:, hála az égnek tank nem , haverom lökhárítója mert találkozott a kutyával és félre rántotta hú hú szerencsémre így se feljelentés se további mizéria . (Cserélhetem le neki :face_with_symbols_over_mouth: mert nem elég ha megveszem ). És hab a tortán középvezetői információ amire a rohadékok adták a szavukat (nem ér semmit) és írásba is adták nem fogja ide adni a cég a bérkiegészítést a múlt évre szólóan :sob:. Könyörgöm. De még egy pici apró az esztergályos ki csinálta a projekteim kiadva. Felmondott 2 hete és külföldre távozott. Persze a szekrényét úgy kidobták ahogy volt. Amiben 12 cső mod test 20 db 510 contact, 20 db 3,5 voltos védelem volt . Most lassan megyek munkába és már gyomor görcsöm van mert tudom magamról bele fogok állni a szakszervezeti bábokba.
Kicsit most jobb
Ja a bűnös

2 kedvelés

Comforting Big Hero 6 GIF by Sky

Ő még itt van

6 kedvelés

Na itt a mini. Itt a trio.

9 kedvelés

Szépek, de nem próbáltad, hogy a minin és micron lévő tankokat megcseréled?

Végülis, sas szem. :rofl:

Nem. Szerintem a kayfun 5SE megy a picora. A taifun gtr a micron lesz a preime marad a minin.

Oké, te használod! :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Tanfolyásos nap :slightly_smiling_face:

11 kedvelés

Ennem,még nekem is kell :joy:

13 kedvelés

Bajnokok ebédje :+1:

4 kedvelés