Na mizu? Ki mit csinál? (2020.04.-2023.05.ig)

Nincs bajom a vattazassal. Meg itt az irodaban is megcsinalom. Csak kivancsi voltam , hogy nalam ilyen e vagy mindenkinek. Itt is van nalam kis keszlet.

4 kedvelés

Így-így :blush:
Az édes ízek árát meg kell fizetni.
A férjem mentol-gyümi vonalon van, neki 2 hetet simán bírna 1 vattázás.
Mondjuk neki is én csinálom :flushed:
Most hogy belegondolok…az a lehető legegyszerűbb :rofl::rofl::rofl:

2 kedvelés

így van, heisenberggel sima liba az 1 hónap. :grin:

Na azzal engem ki lehetne kergetni a világból is :nauseated_face:

Schitts Creek Smh GIF by CBC

3 kedvelés

Szélvédő mosó finomítva :face_vomiting:

Melyiket kóstoltad? Mert a Tecsós Narancsos elég jó :+1::grin:

Na, ez már nagyon frankó lett​:+1:…ellentétben az előző kecskebőrös tokkal :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Sikerült újraèlesztened?Vagy annyit kapott,hogy már elektrónikai hulladèk lett belőle?

Hát igazából ezt szeretnék ha beszámítanám . Működni működik de a tank csatlakozás nem szokványos . Ezt talán még meg oldanám de passzus 4,5 cm átmérőjű semmilyen tank nem állna rajta jól.
Semmilyen leírást nem találok róla gyártó aramax

Mi a pontos típusa?Hátha valaki tud segíteni leírás ügyben.

Rá találtam azóta de nagyon nem meggyőző :roll_eyes:

Meg mindig munka. :grinning:

7 kedvelés

7 kedvelés

Egy kis trollkodas ír egy emailt hogy van süti a hűtőben . Send all. Várd a kösző leveleket :rofl::rofl::rofl:

Idő van írány haza…

9 kedvelés

Ez most az idő vagy az irány? Esetleg egy különös egybeesés? :grinning:

Ha a nagymutató th-ja közepes, akkor 13 wattnál pont műszakváltás következik be :grin:

Az idő haladási íránya

1 kedvelés

10hónap után a Swag2 tűzgombja meghalt. Olcsó volt, de egy picivel több üzemidőt vártam tőle…pláne, hogy nem ezt használtam fő mod-ként. Látjátok, így lesz egy olcsó mod-ból drága…utólag. Nálam a Vaporesso bekerült az OBS Cube kategóriába…a béka segge alá.

Az egész jó …én 2db modom ami kínából jött legútobb nem müködik…1se nyomtam az egyiken már nem működött…:slightly_smiling_face: