Na mizu? Ki mit csinál? (2020.04.-2023.05.ig)

Köszi mindenkinek a reakciót a Dani és Kayfun kombóra,de ez csak egy netről letöltött kép ami @nbukta77 ment volna válsznak,de rosszul válaszoltam! Bocs mindenkitől

2 kedvelés

2 kedvelés

Van belőle anyim amit látsz :sweat:

2 kedvelés

Van még egy törpe hátra azt hittem végzek velük egy óra alatt erre lányom másik lányom és másik lányom :rofl: éhes , keverni kéne, édességet akarok, stb :rofl::rofl:

1 kedvelés

Az XFKM az ilyen zuhanycső? :sweat_smile:

Jó kis libagége :grin: lefő rajta a kotyogós.

Igen erős db mind a kettő szigorúan dual-hoz. Armadilo-ba vagy DR be

1 kedvelés

Ez mi ez China megint szart csinált :rofl::rofl::rofl:



2 kedvelés

Hat en egyenlore fel adom ezt a TC dolgot. Nekem kanhal A1- el vagy NI80- al jobb izzek jonnek. Majd veszek a danikhoz gyari drotot aztan meg probalkozom azzal. Az SS316L- nek egy nap utan nekem fem izze van. Igy marad a VW. De attol a danikat nem bantam meg. Legalbb minosegi modok es nem koltok ket havonta uj modra.

Amugy munka es kis vape.

5 kedvelés

Én neki sem kezdtem a tc-nek…adjál a daniban egy jó kis preheatet, ka1, azt hagyj szóljon.

1 kedvelés

@nbukta77 az Ni200 huzalt is tesztelheted TCben…hátha az meghozza a várt eredményt

1 kedvelés

Az van. Igy jo. 1,4 ohm 10W tokeletes. Egy dolgot nem szeretk az mtl- ben. A surru vatta cseret. Valaki fotozna nekem egy tekerest egy ket naposat? Kivancsi lennek masnal , hogy nez ki.

@Ispy től ne várj két naposat szerintem a mostaniban is már van 2 hét meg egy kis briket :rofl::rofl::rofl::rofl:

1 kedvelés

Ez nagyon függ a liquidtől is. A DC pisztáciával például naponta kell cserélni, de van amelyikkel egy hétig is jó.
Ez a. Dcvel egy tank ment át rajta eddig

4 kedvelés

Még csak 1 hetes, lassan betörik a vatta. :rofl:

1 kedvelés

2ml ment át rajta… két napos amúgy. :rofl:
Jó kis pompei :blush:

2 kedvelés

Újszerű :grin:
A DC pisztácia tud meglepit okozni TC-ben, mikor a 2 napos tekerés letilt :face_with_hand_over_mouth::face_with_hand_over_mouth::face_with_hand_over_mouth:. A vastag szénréteg jó hőszigetelő!

Koszonom. Akkor nem csak az enyem nez igy ki. Mindegy taifun vagy kayfun barmelyiket hasznaom igy nez ki egy ket nap utan. Tudom , hogy leves fuggo is. Foleg en inkabb dohanyos aromakat szivok. Azok jobban kokszolnak. Ezert is szeretnem kiprobalni a La Tabacchia 4pod aromakat , longfilleket. Csak egyenlore nem jutok hozza.

Akkor abban van még 2 hét amíg nem színezi a fogakat :rofl:

Szerintem gyakorold azt a vattázást :blush:
Észre se fogod venni azt a 2 percet a napi programban :sweat_smile: