Na mizu? Ki mit csinál? (2020.04.-2023.05.ig)

és itt is dicsérem őket nem csak az olasz oldalon… :slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Kösz, egy bottom (talp) -ból az nem derült ki, hogy ez mi, de jól fésült a vattád. :slight_smile:

Köszi, jók a V8 -ra az új palástok. A V7-en meg azóta többé nem sérült meg.

De most nem is akartam venni semmit :joy:
La tabaccheria ? 10 % ?
Ez csupán csak egy kérdés volt :smiling_face:

1 kedvelés

Igen 10% finom cucc…

1 kedvelés

Nem bírtam a véremmel :joy:annyira mondják,csak mondják és mondják​:joy:majd kipróbálom :smiling_face:

Finomak de nem desszert…

1 kedvelés

Virginia és Mata Fina na meg egy kis ez meg az a free miatt hamár lúd akkor legyen kövér :smiling_face:

Ez csak természetes ha már majmot tartunk…

1 kedvelés

DNA 75 c :shushing_face: de semmit nem árulok el csak ha megcsikoltok :crazy_face:

Prisma? Azt láttam olcsón…

Sajnos nem :smiling_face_with_tear:idén még nem volt annyi a hétvégén ez csak egy zq​:smiling_face_with_tear:

1 kedvelés

Azok szépek…Jó lesz az…

1 kedvelés

3F? 10kari

Láttam ott is de nem bízok már sajnos a ……ban . Inkább picit többet szánok rá de jöjjön időben.

Én náluk csaptam meg egyet. A hollandoknál ücsörög szombat óta. Volt már 1, a második lesz belőle. Jól összerakott darab​:slightly_smiling_face:
Olcsó volt,nem bírtam ki​:rofl:

  1. káposztát reszelek és pirítok (tésztának) fél5 óta, durva meló, pedig csak 2.5-3 kilós fej :stuck_out_tongue::roll_eyes: (már nem vállalnám egy óvodáscsoportnyi adaggal :grin:)
    Kép nincs, de megtörténik.

  2. Elkezdtem tanulmányozni a bf60/dicodes kezelést, kaptam a szülinapomra öcsémtől egy használt ilyentet:

4 kedvelés

Én ezt néztem…de minek…
image

ezt egy magyar srác csinálta…Gratulálok!

2 kedvelés

Sokszor írtam már,sajnos így kell élnünk​:rofl:
Tetszett régebben is olyanom még nem volt :blush:de van amit nem hinném hogy űberel​:grin:
Egyszerűen szép :smiling_face: