Mutasd meg, mid van! 😊 - Napi Vape

Ez egy 6600xt.

1 kedvelés

Sejtettem, mert az Nvidiák jól néznek ki :grin:
(Jó szórakozást vele :+1::wink:)

Nocsak… Mi van ott a háttérben, most látom… Ajajjj… Szinti… Laptop, keverő programmal… Zeneszerkesztés… Én is valaha ilyet csináltam… Számítógépen, de szinti nélkül…fruit loop-al… Igy egészen más… Ügyes… Gratula!!! :smiling_face::smiling_face::smiling_face:

2 kedvelés

A Háttérben egy MacBook Pro van, rajta megnyitva egy Arturia zeneszoftver. A midi kontroller (nem szinti) egy Arturia Keylab 88 MKII. Épp hangverseny zongora volt beállítva, majd egy Hammond orgona beállítás következett

4 kedvelés

18 kedvelés

Délutáni netflix and chill…

13 kedvelés

egy kis délutáni 3 in 1 kávézás nem is rossz ez a fekete mod a neekoval csinosak​:sweat_smile::wink::blush:

13 kedvelés

drip tip alatt az ezüst az durva… :rofl: :+1:

3 kedvelés

Végül mégiscsak igazad lett. H a fekete neeko fog majd rá kerülni… Jól all “neki a niiiikóóó”… :smiling_face::grin:

2 kedvelés

ilyen a dripp ezen​:wink::sweat_smile:de lehet full fekete dripp et kéne csináltatni​:wink::wink:

4 kedvelés

Már ne is haragudj de mindenképp… :wink:

2 kedvelés

Szerintem jól áll neki, kicsit feldobja a full feketét. :+1:t4:

2 kedvelés

Alkoholos filc :grin:

Ha full fekete lenne (bocsánat, BLACK), akkor nincs neg a “mihez képest” faktor.
Részegen is tudni így, melyik a teteje :joy:

6 kedvelés

persze hogy jó csak szívni kell a vérét kicsit… :slightly_smiling_face:

6 kedvelés

nem baj azért is csináltatok majd rá egy full black drippet szívjátok csak a vérem nem baj az​:sweat_smile::joy::grin:úgyis rég vettem már valamit dipp is kell hogy legyen a sok ss színű dripp mellé:grin::wink:rá beszéltek mindig valamire​:joy::grinning:ami kell.

6 kedvelés

Én semmit :rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

2 kedvelés

pont találtam egyet ezt is csináltattam evvel már jobban néz ki​:blush::sweat_smile::wink:

13 kedvelés

Ha nekem lenne egy ilyenem ss ben …:blush:

1 kedvelés

nekem meg kell vegyek ss tankot még mert ss modot fogok majd venni az olaszoktól​:wink::blush:

3 kedvelés

Most a fekete a trendi :wink:

3 kedvelés