Mutasd meg, mid van! 😊 - Napi Vape

Szervusz SzilĂĄrd ! Szervusztok !

Az lesz a legegyszerƱbb a tisztĂ­tĂĄs ! Ha mindent jĂłl csinĂĄltĂĄl , akkor kihĂșzod a tekerĂ©sbƑl a fĂ©mszövetet Ă©s mehet a kokszolĂĄs ! Ha tiszta akkor meg vissza dugod Ă©s kĂ©sz is ! Én mindig Ă­gy csinĂĄltam ! :wink: :innocent:
A szövettel nem kell csinålj semmit ! Csak a huzalt kell lekokszolni !

5 kedvelés

Nagyobb felĂŒleten kapjĂĄk a 25 fokot most :grin:

Az Ășj kedvencem


:slightly_smiling_face:

13 kedvelés

Ez gyönyörƱ is. MĂ©g feketĂ©ben is jĂłl ĂĄllna


1 kedvelés

AmĂșgy igen, feketĂ©ben milyen szĂ©p lenne a strasszkƑ :heart_eyes:

1 kedvelés

MĂ©g mindig ugyanazokkal
 :smiling_face:

17 kedvelés

SajnĂĄlom h Ă©n nem tudok Ășjakat felmutatni, de annyira megszoktam ezeket h nem könnyen vĂĄlnĂ©k meg tƑlĂŒk egyenlƑre
 :smiling_face:

Így vagyok a mindennapi Ă©letben is, nagyon nehezen mĂĄszok ki abbĂłl a megszokott kerĂ©kvĂĄgĂĄsbĂłl


7 kedvelés

Jelenleg ezekkel a levesekkel hasznĂĄlom Ƒket
 Az :strawberry: 3 mg/ml, a zöld :green_apple: pedig 5mg/ml nikotin.

9 kedvelés

Szia Robi! :slightly_smiling_face:
Ez itt nem valamifĂ©le (versenyrƑl) szĂłl. :heart:

9 kedvelés

Tudom, csak kissé furcsa, mert mindenki folyton csak rendel és rendel, és én meg leragadtam ennél a 2 szettnél


5 kedvelés

Ne sajnĂĄld ! Nem verseny ez ! Ha bevĂĄlt akkor maradĂłs a szett :stuck_out_tongue_winking_eye:

9 kedvelés

Ne aggódj Robi, nekem is ugyanaz van fél éve :sweat_smile:

8 kedvelés

Hali, enyem hetfon erkezik, a piros boros egy fekete wotofo profile ps dual mesh rdaval :slight_smile: kivancsi leszek, 1 elemmel meddig muzsikal majd.

2 kedvelés

Ha bevalt es jĂł tankjaid vannak akkor nem kell szĂĄz mĂĄsik mĂłd.
Csak jĂł aromĂĄk Ă©s jĂł alkalom hogy Ă©lvezd. :wink:

7 kedvelés

Annyi a våltozås h mår nm tekertem 2 naponta vagy naponta többször is, hanem csak 1-2 hetente



7 kedvelés

Már megvagy :stuck_out_tongue_winking_eye:ugyehogy 
errƑl szól ez nem a versenyrƑl :fist_right::fist_left:

6 kedvelés


Én is megtartottam pedig ugy volt hogy megvĂĄllok tƑle aztĂĄn mĂ©gis maradt​:slightly_smiling_face:

13 kedvelés

Ha 21700-as akkor szinte egész nap., viszont ha csak 18650-es akkor 4-5 óra
 Az is jóindulattal
 :smiling_face:
Tavaly vettem az utolsĂł gyĂĄri poris szettemet, eleaf istick power 2 (5000mAh be Ă©pĂ­tett akkus.) a gtl pod tankkal (30-40 Watton, 0.4-es gtl porlasztĂłval) max 6-7 ĂłrĂĄt bĂ­rta csak.

3 kedvelés

21700-as es sorosan lesz hasznalva a dual mesh, szoval a 2 mesh lap ohm erteke ossze fog adodni, igy elvileg nem kell sok watt neki, de majd kiderul, van par elemem :slight_smile:

2 kedvelés

Igen a kezdeti tekerés låz, aztån mår csak amikor full égett :joy::joy::joy: