Mutasd meg, mid van! 😊 - Napi Vape

Köszi!
Kellett hozzá az is…

4 kedvelés

Az örök rejtély (dvarw)az első 5-10 slukk hibátlan…aztán​:nauseated_face:

9 kedvelés

Mi történik 5-10 slukk után?
Nekem a kedvenc tankom lett

10 kedvelés

Szia!
Elmegy az íze…még talán ez a v1-es ami megmaradt ez bírja a legtovább volt az összes szériából mind ilyen

2 kedvelés

Gondolom ez függ a liquid-től is. Én általában a lemon tart-ot teszem bele. 5-10 slukk után tényleg gyengébb az íz, de ha kicsit pihen, kihül, akkor nekem megint jó.

3 kedvelés

Én csak dohányost szívok…és láncba…igen a dvarw ezt nem bírja de mindig teszek vele próbát mert szép és magyar… :slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Akkor azt az 5-10 slukkot élvezd, aztán vegyél elő másik tankot :blush:

5 kedvelés

Így teszek :slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Mai Dvarw kattanásom eredménye egy jó kombó:0.25 kanthal.Angorabbit vatta 10slukk egymás után​:slightly_smiling_face:

8 kedvelés

Most csak így ni… Meló előtt…
Aki ilyenkor iszik kávét, az hosszú éjszakának néz elébe…
Nagyon tetszik ahogy duruzsol a pico x. Tegnap éjfél körül tettem bele a 18650-es akkut, ma egész nap toltam neki ezerrel. Es kb 30%-ra merült le. Kb 500 darab 4-5mp-es slukkokkal.
Most cseréltem benne akkut.
Amúgy, vettem egy külső akku töltőt is. Lehet h emiatt másképp birja az akku is?

9 kedvelés

Szervusz János !

Én a dvarwot ezzel a vattával használom !
https://eliquidonlineshop.com/kazanfelujitas/92155-lvs-vape-combed-organic-cotton.html

Nagy mennyiségű lekvidet képes magába fogadni ! Egy próbát mindenképp megér ! :wink: :innocent:

8 kedvelés

Szia Attila!
Köszi rápróbálok majd.

6 kedvelés

A pénz nem boldogít, csak az, amire költöd! :wink: :smiley: :+1: :facepunch:

9 kedvelés

Valamikor 1/2/3 lélyuk is elég, változó a felállás. :joy:

teljes gázon tolom mindig…

4 kedvelés

Ez nagyon cép…csak még itthon nincs. :+1:

(A mod-ra céloztam most főleg. Beleszeretős kis cucc…)

2 kedvelés

Alap tank a Vaperina csapatba :slightly_smiling_face: :rofl:

2 kedvelés

Aztaaaa… Milyen szép…

3 kedvelés

Dvarw… Lehet, hogy a kis törpe sikerült a legjobban nekik? Vagy csak én találtam el jól véletlenül a belevalót? (Drót, menetszám, AFC, vatta…) Általában kb. 1 hét után kezdek el gyanakodni, hogy kezd lenni egy kis koksz benne, gumicsizma íz, melegedés, ránézek a huzalra, és ha tényleg az, kiégetem, újra príma. A nagy kazánoknál sterilebbek az ízek, a pici Dvarw íze jobban hasonlít a valódi cigire. Nem tudom mivel magyarázni. A Galaxies és már a By-ka is erős ízük van, érzem rajtuk a nikotint is, és az a cigi íz nincsen bennük.

5 kedvelés