Mutasd meg, mid van! 😊 - Napi Vape

Örülök,hogy örülsz neki…Használd soká! :heart:

4 kedvelés

Persze,hogy cíííp,hisz @Andras_Barton -e volt​:smiling_face_with_three_hearts:

6 kedvelés

96 bejegyzést új témára osztott fel: Vásárlásfüggők topikja

Ez mindenféleképpen klón és sajna pont a tank ami ér belőle vmit,az aku meg a mod egy hulladék már elnézést a kifejezésért(volt 2db is,mert fiataljaim berendeltek)se software frissités se semmit nem tudsz vele kezdeni és a mod miatt érzed a tankból kiérkező ízeket is nem túl jónak,egy normális aku valamelyest javít rajta,a tank alja meg,hogy ferdén áll orvosólható,szétszed pori ki és deck részt lefordít az 510 csavar mellé két hüvelykújjal neki esel és bepattan a helyére,ezek után porit érzéssel belecsavarni,mert ha túl van húzva az tolja szét az alját​:+1:

4 kedvelés

Sajnos Õ is rá futott az ocsóra…

4 kedvelés

Ez csak azért zavaró,mert van aki 12k ért adná tovább,azt van aki bele is ugrik,ha nem tűnik fel neki a hozzá adott piros ocsó aku,meg ugye am az eredeti Pico+Melo páros azért annyira nem is rossz főleg a Pico,na ennél a klónál kis idő múlva elszáll valamelyik alsó gomb + vagy - melyiken melyik éppen és akkor watt állítás elmarad marad a bypass max, a software frissítés lehetősége kuka,ami rajta van az meg gagyi,maga a deszka is gagyi,510-ről már nem is beszélnék,áhh sajnos szar az úgy ahogy van,én lefutottam velük pár forrasztgatást meg hasonlókat 2ből 1 működőképest varázsolni stb​:pensive:

5 kedvelés

Vissza nem veszik???

2 kedvelés

Nem tudom egy darabig használták nálunk a fiatalkák mire hozzám juttotak velük és 2 slukk után meg egy tank átcsavarást normális modra követően konstantáltuk,hogy ezek a modok mekkora sz…ok,aztán jött a mélyebb vizsgállat és klónok támadása megállapítás​:joy:

5 kedvelés

Így jártam én is tavaly. Vettem egy Eleaf istick power 2 kit-et (mod +gtl pod tank.) a kazán nem vált be. A modra tettem egy rta kazánt és azóta is tökéletes működik. Mivel 5000 mAh beépített akkuja van. Mtl-ben elég sokat bírja…

Hát, közben kiderült, hogy hamisítvány és írták, hogy a mod is gáz. Gondolom az aksi se 3000-es igazából.

1 kedvelés

Írtam nekik tegnap, majd kiderül.

2 kedvelés

A kicsikék beszélgetnek…
Várják a pirítást…

15 kedvelés

15 kedvelés

Milyen mod és tank ez?

2 kedvelés

6 kedvelés

10 kedvelés

Na ugye hogy ugye ? :stuck_out_tongue_winking_eye:

5 kedvelés

Bizony, hogy nagyon jó. :blush:

5 kedvelés

Te csak ne posztoljál itt semmit jó? Már elfogyott az szja :rofl:

5 kedvelés

Jézus, miez a rakéta? :grin:

3 kedvelés