Mutasd meg, mid van! 😊 - Napi Vape

Köszi @Robertino_daf! Végül is János érdeme :blush:

3 kedvelés

Talán tudja mi a cííp? :thinking: Igen :grin:tudja​:stuck_out_tongue_winking_eye:

4 kedvelés

Igen, János az profi :stuck_out_tongue_winking_eye::hugs:

4 kedvelés

De te is közreműködtél benne… :grin:
Amúgy minden elismerés Jánosnak is…

3 kedvelés

Mert igy vagyunk mi jók itt… EGYÜTT!!!

4 kedvelés

Ezzel mtl-ben 10-12 watton, 2 hétig nem lenne gond a töltéssel… :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 kedvelés

Az tutti​:grin: egyébként ez a cél hogy tovább birja :wink:

3 kedvelés

Na jó ne fényezd mert megint tesz fel valamit,amit meg kell szereznem​:crazy_face::crazy_face::crazy_face:
Ugye ? :blush::blush::blush::blush:

6 kedvelés

@Zolika ugy sem birod ki hogy ha ugy is van neh csapj le rá :sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:

4 kedvelés

:rofl:lehet igazad van.
De ha olyan cíípek​:rofl::rofl:

3 kedvelés

A kiiisssééértéésss mindig :sweat_smile::rofl::rofl::rofl:

5 kedvelés

Á…nem vehetek meg mindent :blush:megfogadtam magamnak :rofl::rofl::rofl:csak még egyet …Max kettő:crazy_face:

7 kedvelés

Nekem a “szokásos”, ma a város alatt is bolyongtam. :blush:

16 kedvelés

Fehérváron a társasházak alatt a pince…azt hiszem ilyen ha jól emlékszem gyerek koromból…?

1 kedvelés

… Csak még egyet… Max kettőt…
Mennyi ideig? 1 hónapig? (Ezt vedd viccként) . Amúgy én is így vagyok vele. Másfél hónapja azt mondtam magamnak, hogy csak 1 rta lesz. Az ares 2. Azóta már van 1 brunhilde-m is, de már nézegetem a következőt… :grin:

2 kedvelés

Áhhh…annyit nem várhatok :rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

3 kedvelés

Én pl a vaporesso gen nano modomat (ami 2000mAh) naponta 2szer töltöm. És emelett ott van még az eleaf istick power 2, (ami 5000mAh) és az Aspire nautilus gt (és ahhoz 2 drb 18650 akku is), és így nagy nehezen kihúzom a napot… :grin:

2 kedvelés

kell is nézegetni nekem úton van a bersim a v2 mini azt hiszem,de még kell egy mod meg a byka​:sweat_smile:ennek sosincs vége komolyan mondom.Ja meg kell egy stabfa mod is nekem​:wink::grin:

3 kedvelés

Így van ez, ha egyfolytában pirítom…
Amikor gyári pori volt, addig szinte párhuzamosan ment az analóg is. Amióta rta van, azóta az analóg mintha köddé vált volna. Már a szagát sem bírom…

Hát én momentán dl vonalon gőzőlök és rta fügvénye épp mit használok ,pl a Zeus dualban 0.34 átlagban 45-50 watton hajtom vgy pl a Violator 0.2 megépitve dualban 80-110 watt azért kell az akku hozzá igy 3 akkuval másfél napig birja mtl- ben lehetne használni 3-4 napot röhögve

1 kedvelés