Mutasd meg, mid van! 😊 - Napi Vape

Nem voltam kibĂ©kĂŒlve a Trio driptipjĂ©vel,ezĂ©rt lecserĂ©ltem egy hosszabbra.Nem rontott rajta​:grinning:

12 kedvelés

JĂłl ĂĄll neki. :blush: Így nincs Ă­zvesztĂ©s?


ebben a kosĂĄrban Minden benne van, mĂĄr csak egy kĂĄvĂ© hiĂĄnyzik innen. Olyan szĂ©pen sĂŒt a nap, megyek ki velĂŒk az erkĂ©lyre pöfĂ©kelni, olvasgatni


"A svĂ©d lagom, amely annyit tesz: „épp elegendƑ” vagy a dĂĄn hygge pont ugyanazt fejezi ki: a tĂĄrgyak helyett az Ă©let aprĂł, de fontos örömeire helyezzĂŒk a hangsĂșlyt.":slightly_smiling_face::dash::dash::dash::heart::coffee::sun_with_face:

15 kedvelés

Nincs.SzƱkebb,Ășgyhogy mĂ©g jobb is

12 kedvelés

Milyen?KĂ©rĂŒnk egy Ă©lmĂ©ny beszĂĄmolĂłt kĂ©pekkel :heart_eyes:

2 kedvelés

Köszönöm. :smiling_face_with_three_hearts:

1 kedvelés

Eddig annyi idƑm volt, hogy megĂ©pĂ­tettem gyorsan Ă©s beletettem 10 puff-ot. :rofl: A beszĂĄmolĂłra mĂ©g vĂĄrni kell. De nem ez a vĂ©gleges aio. ValĂłszĂ­nƱ egy dotmod v2 vagy a cthulhu lesz. BĂĄr erre is azt gondoltam, hogy nagy lesz.

5 kedvelés

A Bersi minit is Ășjragondoltam egy kicsit​:grin:

15 kedvelés

Sziasztok nekem is megjött végre :slight_smile:


Gyorsan szét is kaptam össze is raktam :slight_smile:

ƐszintĂ©n megmondva igy több mint 5 Ă©v dl ezĂ©s utĂĄn nem gondoltam volna hogy vissza nyĂșlok az mtl hez . Dl ben szĂ­vtam ilyen 6-9 mg bĂłl 30 mili it naponta ami szerintem nagyon sok de a vĂ©glet itt is ugyan az lett elindultam 12mg kevĂ©snek tƱnt (pedig nem volt az ) fel nyomtam 18 mg ra most ĂŒt mint a lĂł XD de azt a 120 mili mĂĄr Ășgy hagyom : (parĂĄdĂ©s izĂ©k paradĂĄs hatĂĄs ) 100 % ig elĂ©gedet vagyok .

17 kedvelés

Kafa szett :slight_smile:

1 kedvelés

15 kedvelés

Tovabbra sincs uj szett,de most rakostoltam a Latakiara​:sunglasses:

19 kedvelés

És? Melyik latakiáról van szó?
AbbĂłl a szegĂ©ny brĂŒncibƑl meg ott fönt kiĂĄll egy tĂŒske. Fel ne sĂ©rtse a szĂĄdat :sweat_smile:
Egyébként szép, még mindig :+1:

5 kedvelés

Azhad vagy ashad nem emlekszem​:rofl:Sima latakia,nekem bejovos​:sunglasses:

4 kedvelés

Érdekes, sima latakiĂĄt mĂ©g nem is prĂłbĂĄltam, pedig asszem nekem valĂł erƑsen. Olyat mĂĄr igen, amiben az is volt, de tisztĂĄn mĂ©g nem.

3 kedvelés

Edeskes,de kellemesen
olajos feeling es egy hamutal 40 darab deckkel telepakolva​:sunglasses:

4 kedvelés

Mondom Ă©n, hogy ez kell nekem :sunglasses:

3 kedvelés

Bizony hogy kell​:sunglasses:Nem egesznapos,de mondjuk egesz delutanos​:rofl:

2 kedvelés

Sör mellé hasznos? Vagy azért annyira nem az a vilåg?

4 kedvelés