Mutasd meg, mid van! 😊 - Napi Vape

Egyelőre még csak filózok, hogy vajon hogy lehet egyből tüdőre venni… Kiprobaltam, dehát ugye a szűk mtl drip tippekkel nem annyira működőképes :joy:
De most komolyan, úgy működik mintha levegőt vennék, csak a drip tip én keresztül?
Lehet túl sokáig dohányoztam :upside_down_face:

2 kedvelés

Fel ne add! Kíváncsian várom mire jutsz vele

Nekem 10.en év alatt se sikerült Dl-ezni…béna vagyok… :slightly_smiling_face:

Lehet ,igen úgy mintha levegőt vennél.
Ha van levegősebb tankod ,próbáld legmaxabbra nyitni a levegőt és mintha nagy levegőt vennél,persze nem lesz az igazi,de “hasonló”
Akkor a jó,ha szinte ellenállás nélkül tudod nem szívni,hanem levegőt venni fú de bonyolultan írtam,de kb érted :grin:

2 kedvelés

Próbáltad?
Én biztos kififogom próbálni előbb utóbb

5 kedvelés

Nekem levegős tankom? :thinking:
Szerintem a v9 a leg levegősebb tankom :joy::joy:

Igen de semmi jó nincs benne nekem kevés az íz…

1 kedvelés

Khm…lehet azzal is de az szűk dl lesz​:grin:

Na majd egy 1.5-es liquiddel kipróbálom…

1 kedvelés

Próba levegőt veszel és orron fújod :stuck_out_tongue_winking_eye:nálam múkszik,jó igaz 2x2.5 levegővel​:rofl:

1 kedvelés

Technikát tudom de ízetlen…

Van hogy kisgyerkőcök kérik “most nadoooot fúújjáá” :rofl::rofl::rofl:

2 kedvelés

Hát… A primeot próbáltam most max levegővel, szerintem az levegősebb mint a v9. Valamit rosszul csinálok :joy:
Egyszerre veszek levegőt a drip tip és az orromon keresztül :joy::joy::joy::joy:

Lassan kipróbálhatod. Már az országban van a rendelt tankom.:wink:

3 kedvelés

Köszi, de nem biztos, hogy megy ez nekem :slightly_smiling_face: meg nem is biztos, hogy jó.
Három négy slukk után, fáj a tüdőm​:thinking:
Vissza prime egy pöttyre :upside_down_face:

Én is csak azért veszem, hogy néha menőzzek vele, hogy mekkorát tudok csinálni. :rofl:

Ha…szerdán pest körül lesz szállásunk viszek fel magammal,ha lesz idő megmutatom :rofl::rofl::rofl:

Akkor szerintem kevés a levegő,első körben a legjobb,ha kicsit falsot szívsz a drip tip mellett. Legalábbis szerintem.

Én kérek megint elnézést :grin:menjünk a CHAT funcionalitásba mert kikapunk ! :stuck_out_tongue_winking_eye:

Ó, hát én ezt hanyagolom még egy ideig. Fáj végig a légcsövem vagy nem tudom mim :thinking:
Maradok egyelőre mtl-nél, azt is szűken :slightly_smiling_face:

2 kedvelés