Mutasd meg, mid van! 😊 - Napi Vape

Ez a parkside-os bit készlet legyen akármien minden férfi achilese :rofl::rofl: nem vagyok kivétel

2 kedvelés

Ne is mond már tök fölösleges…de kell… :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Amikor még álsz a dobozos/kofferes dolgok előtt és már érzed az asszony hogy néz rád​:rofl: . Hölgyek ez vissza felé nem így működik ha akarsz egy cipőt akkor vegye mellé még eggyet :rofl:

1 kedvelés

Ezzel a szűkitővel javul az íz?

1 kedvelés

Erkély jelenet:

14 kedvelés

Sokan azt állítják, hogy javul. Én dohányos leveseket szívok nem érzek hatalmas változást azon kívül, hogy többször kell naponta tölteni! :smile: Ettől függetlenül lehet hogy vannak olyan kifinomúlt érzékkel megáldott vaperek akik érezhető javulást vélnek felfedezni.

Köszi! Akkor nem ruházok be… :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Régen míg a motorokat bügyköltem dugókulcs, racsnis készlet, nyomaték kulcs teli a garázs velük! Amióta Vape van minél kisebb annál jobb! Minden preciziós hóbelebancot felhalmozok teli az összes fiók velük! De minek? Tök egyszerű: mer köll! :rofl:

1 kedvelés

Megértem, én is a sok kommentre bedöltem. Vettem minden fajtát pc,ultem, üveg palást de semmi változást nem érzek! De legalább ez is van! :rofl: :rofl: :rofl:

1 kedvelés

Én sem érzek változást az 5 ml hez képest .
Jó az csak neked nem a barátod :blush:

1 kedvelés

pedig próbálkozom… :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

1.2 pin 2.5 mag 28ga Ka 1, 5 menet összetolva a vatta a csimni tetején elvág picit borzol,bajusz betöm never forget tölt és góól :rofl:
Ennyi a titkom :rofl::rofl::rofl:

4 kedvelés

Igen ezt már írtad és próbáltam…hááát… :nauseated_face:

Én magam részéről maradok a 2 mag 28Ga Ni80 6menet! És szájé! Ezt a szetupot talán a Dram IV tudja ugyan így de hát ja!

2 kedvelés

ez is megvolt… ua.

1 kedvelés

Pedig az enyéimben járt már mindenféle lötty ez eddig a bevált ,még a lemon tartnál is :rofl:
Vagy ! Még nem kóstoltam jó kazánt​:grin:

nekem a legtöbbet az ízen a 2ml szekció javított.


Újratekerve :blush:
Fura volt elsőre nem tudtam hová tenni az ízét.
Dohány,grapefruit,citrom,de összhangban vannak.
Kellemes.(nekem)
@Janos_Groszeibl köszönöm az infót,javult az íz ! :hugs::dash::fist_right::fist_left:

9 kedvelés

Bocs,hogy nem jutott előbb fejembe… :joy:

Azért vigyázz magadra… Mert a víz és a magas feszültség nem nagyon fér el egymás mellet… :grin::grin::grin:

2 kedvelés