Mutasd meg, mid van! 😊 - Napi Vape

Azt hiszem majdnem ilyenem volt nekem is ,csak egy rĂ©gebbi modell​:blush:csavaros szerelƑs :grin:

sziasztok! :slight_smile:
Mai nap egy kis gyĂŒmis gƑzölĂ©s volt a szabadban :smiley:



na jĂł. nem bĂ­rtam ki Ă©s menni kellett egyet az Ășj bringĂĄval egy kört :sweat_smile:

14 kedvelés

KĂ©sz vagyok :grin:
Ka 1 28 ga 2.5 mag 5 karika, sorb mindenben (a kicsiben kettes mag )
Tpa turkish,Ry4 double,Desert ship,kakukk​:crazy_face:red astaire :crazy_face:

12 kedvelés

Szia! Az X hogy vĂĄlt be?

1 kedvelés

Szia!
SzuperĂĄl​:sunglasses: a hĂ©ten szereztem be hozzĂĄ egy mĂĄsik pint ami nem teljesen passzol hozzĂĄ viszont Ă­gy picit jobban levegƑsebb szerintem Ășgyhogy aki tervezi megvĂĄsĂĄrolni Ă©s a szƱk dl-t vagy a levegƑsebb mtl-t kedveli az mindenkĂ©ppen szerezze be hozzĂĄ az mtl upgrade pint. Ezelött mĂ©g nem volt kayfunom Ășgyhogy ahhoz hasonlĂ­tani nem tudom,de ahogy nĂ©ztem a light deckje szerintem ugyanaz. By-ka v9 klĂłnom volt ahhoz kĂ©pest sokkal kisebb a hely, ha emlĂ©keim nem csalnak. KönnyƱ szerelni vattĂĄzni. Dryhit ,folyĂĄs nĂĄlam mĂ©g nem volt. Kicsit nehĂ©z a cucc , de egyĂŒtt lehet vele Ă©lni. Ízben szerintem hasonlĂ­tanak, bĂĄr Ă­gy levegƑsebben szĂĄmomra ez jobban bejön.A töltĂ©se pofon egyszerƱ Ă©s vĂ©gre nem kell semmit tegergetni hozzĂĄ csak hĂșzni meg tolni​:sweat_smile:Nekem a By-ka csak az ĂĄtmĂ©rƑje miatt nem lett a kedvencem amĂșgy szuper kis tank az is. Ha valami Ă©rdekel mĂ©g nyugodtan kĂ©rdezz

4 kedvelés

Köszönöm az infókat :blush:
Mennyire zajos hasznålat közben?

1 kedvelés

By-ka nĂĄlam jobban sĂ­polt ,ha ez ad valami tĂĄmpontot.Sima drĂłttal nincs hangja , mtl claptonnal kicsit pattogĂłs ,de nem durvĂĄn.

1 kedvelés

Munkakörnyezet kĂŒlönbözƑ bolygĂłkon: “Föld Ă©s a Mars”

10 kedvelés

TessĂ©k vigyĂĄzni! Úgy lĂĄtom a Marson igen magas a szĂĄllĂł por koncentrĂĄciĂł! :grin:

6 kedvelés

Mesh UP!!!

Nagyon fini lett a BozzPure!
A mandarin és a vanília jön rendesen, de a karamell sehol.

10 kedvelés


FƑzĂ©s utĂĄni(töltött kĂĄpi+gƑzgombĂłc) -F1 elƑtti lazulĂĄs
 :dash::sweat_drops::crazy_face:

12 kedvelés

Ez az Ă©let! Habzsi dƑzsi meg medenke! :rofl:
Irigyellek nekem ma 10m3 beton jutott csak!. :joy:
De este bepĂłtolom!
Kellemes pihenést! :+1:

3 kedvelés

HĂĄt igazĂĄbĂłl rĂĄĂ©rek, mert kedden szabadulok a karantĂ©nbĂłl
:sweat_smile: Köszi! :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

A szokåsos jövés-menés :blush:Journey:555 :stuck_out_tongue_winking_eye:

15 kedvelés


Vannak favorit szettek, tankok. A Blitz Ivo tankról nem annyira olvasni. Szerintem beleférne a hype-olt cuccok közé :slight_smile:

Nekem ez egy jĂł kombĂł :slight_smile:

10 kedvelés

Balról a harmadik az miféle gyöngyszem ? :hushed:
Szép felhozatal egyébként :slight_smile:

1 kedvelés

Teslacigs steampunk 86 w mod, Taifun gtr tank.
http://www.hybridcigi.com/hu/nagy-teljesitmenyu-modok/teslacigs-punk-86-w-mod-1650
https://www.lepetitvapoteur.com/en/rebuildables/6845-taifun-gtr.html

6 kedvelés


Mindenki a párjával

Bersi v2, ni80 2.5 magon, 8 menet, 1.10 ohm, 15 watt, nasty juice-wicked haze levessel.
Siegfried rta, triple fused clapton, 28*3+38ga,3 magon, 6 menet, 0,38 ohm, 35 watt, Don Cristo Custard levessel.
MindkettƑben fiber cotton vatta

SzĂ©p gƑzök, fincsi Ă­zek


12 kedvelés

IsmerƑs a helyzet


Tegnapi “zöldsĂ©gek” :wink::

12 kedvelés